Gibson wypuszcza pierwszy, sygnowany przez D. Mustaine'a model

Gibson wypuszcza pierwszy, sygnowany przez D. Mustaine'a model

30 grudnia 2021, 11:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

To był z pewnością jeden z najgłośniejszych transferów gitarowych na rynku. O przejściu Dave'a Mustaine'a do Gibsona rozpisywała się cała gitarowa prasa. Potem nastała cisza - aż do teraz! Gibson Dave Mustaine Flying V EXP jest pierwszym modelem oferowanym na rynku, powstałym przy współpracy z legendarnym, metalowym muzykiem.

 

 

W końcu! Po blisko roku od przejścia lidera Megadeth do Gibsona możemy ogłosić pojawienie się na rynku modelu Gibson Dave Mustaine Flying V EXP. Co prawda w limitowanym nakładzie i dostępnym jedynie na stronie amerykańskiego giganta, ale ma się to już wkrótce zmienić. Sama gitara jest... specyficzna, tak jak rudowłosy tytan thrashu. Przykuwa uwagę nietypowa jak na Gibsona, 25.5 calowa menzura oraz 24 progi medium jumbo, nabite na hebanową podstrunnicę. 

 

[img:1]

 

Pomimo kształtu Flying V (mahoniowy korpus) sama główka zaczerpnięta została z... Explorera! Sercem instrumentu jest duet przetworników Seymour Duncan Thrash FactorZa stabilność intonacji odpowiada mostek Tune-O-Matic (klasyka gatunku) oraz klucze Grover Mini Rotomatic. Model ten dostępny będzie w dwóch opcjach kolorystycznych: Antique Natural oraz Silver Metallic.

 

[img:3]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Plastik wyłowiony z wody gra. I to jak!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz