Jak zabezpieczyć kable na świąteczno-noworocznych eventach? DEFENDER MIDI 5 2D

Jak zabezpieczyć kable na świąteczno-noworocznych eventach? DEFENDER MIDI 5 2D

4 stycznia 2022, 10:00
Producent: Defender

Czy ktoś zastanawia się na koncercie lub jakiejkolwiek imprezie publicznej co znajduje się pod jego nogami? No właśnie! A przecież takie wydarzenie to często setki metrów kabli sygnałowych, zasilania i wielu innych, które mogą stanowić zagrożenie nie tylko dla widzów, ale i samych kabli. 

Tutaj do gry wchodzą najazdy kablowe DEFENDER z serii MINI i MIDI 5 2DW kontekście minionego okresu świątecznego, a także zbliżających się koncertów i wydarzeń noworocznych producent najazdów kablowych DEFENDER przedstawia kompletne rozwiązanie. Na przykładzie Ogrodu Bożonarodzeniowego we Frankfurcie oraz w dziewięciu lokalizacjach w Niemczech, a także w ośmiu innych europejskich miastach od listopada do stycznia wspomniane najazdy odgrywały bardzo ważną rolę.

  

[img:2]

 

Zespół The Power Company potrzebował dziewięciu dni roboczych na instalację infrastruktury mobilnej w Christmas Garden we Frankfurcie. Organizatorzy zwrócili szczególną uwagę na dostępność, aby umożliwić bezproblemową wizytę osobom poruszającym się również na wózku inwalidzkim.

W tym celu firma Power Company postawiła przede wszystkim na modułową serię MIDI 5 2D, która dzięki szczególnie płaskiemu nachyleniu zapewnia łatwe przejazdy z wózkami inwalidzkimi, a jednocześnie jest wystarczająco stabilna, aby wytrzymać duże obciążenia pojazdów mechanicznych. Dzięki innowacyjnej powierzchni DEFENDER 3D LaserGrip, ze specjalną ergonomiczną konstrukcją i antypoślizgową strukturą, seria MIDI 5 2D zmniejsza również ryzyko przypadkowego przesunięcia przejazdów kablowych.

 

[img:1]

 

W Ogrodzie Bożonarodzeniowym we Frankfurcie używane są następujące produkty DEFENDER:

  • 26 sekcji systemu modułowego DEFENDER MIDI 5 2D
  • 26 sekcji wersji połówkowych DEFENDER MIDI 5 2D HV
  • 76 elementów modułowego systemu ramp DEFENDER MIDI 5 2D R
  • 10 zestawów adapterów DEFENDER MIDI 5 2D
  • 75 osłon kabli DEFENDER MINI
  • 71 osłon kabli DEFENDER MIDI 5

 

[img:3]
 
Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Defender rozwiń listę sklepów

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości