KHDK & Scott Ian kuszą nowym, limitowanym drive'm

KHDK & Scott Ian kuszą nowym, limitowanym drive'm

10 stycznia 2022, 11:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: KHDK Electronics

Scott Ian z Anthrax oraz KHDK kuszą po raz kolejny. Po doskonale przyjętym modelu Sgt D z 2020 roku ten sprawdzony duet proponuje dwukanałowy model JSL, łączący w sobie sekcję wzmacniacza oraz booster. Uwaga! Nakład limitowany do zaledwie 333 sztuk!

 

[img:1]

KHDK Electronics JSL to najnowszy produkt będący efektem współpracy ze Scottem Ianem z zespołu Anthrax. Ten limitowany do zaledwie 333 sztuk efekt jest dwukanałową konstrukcją, łączącą sekcję o charakterystyce wzmacniacza oraz booster. Oba kanały są całkowicie niezależne a sama estetyka urządzenia zdecydowanie nawiązuje do twórczości Scotta. 

 
[img:3]

 

Premiera JSL planowana jest na styczeń 2022 roku - ale radzimy się śpieszyć! Sgt D z 2020 był wielkim sukcesem KHDK i nie inaczej będzie z najnowszym modelem, co biorąc po uwagę niewielki nakład (333 sztuk) powoduje, że decyzję o zakupie należy podjąć natychmiast. 

 

[img:2]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Plastik wyłowiony z wody gra. I to jak!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz