Samsung C-Lab ZamStar - Rewolucja w nauce gry na gitarze?

Samsung C-Lab ZamStar - Rewolucja w nauce gry na gitarze?

11 stycznia 2022, 09:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: SAMSUNG

Dzieje się i to sporo w dziedzinie postępu w edukacji muzycznej. Po hybrydowej gitarze LAVA ME 3 o której pisaliśmy niedawno, na rynek wkracza kolejny gracz. Samsung C-Lab ZamStar to kolejna próba integracji technologii znanej ze smartfonów z gitarą.

Samsung C-Lab ZamStar to rewolucyjna propozycja nauki gry na instrumencie, wykorzystująca najnowsze zdobycze technologiczne. Póki co nie znamy detali (premiera nastąpi podczas tegorocznych targów CES 2022), ale na chwilę obecną wiadomo, że będzie to instrument z LED'ami na podstrunnicy oraz dedykowanym oprogramowaniem, ułatwiającym naukę gry. 

 

[img:2]

 

System ten będzie umożliwiał pokazywanie młodym adeptom sztuki gitarowej gdzie umieszczać palce na podstrunnicy, dodawał efekty oraz nagrywał nasze poczynania. Wygląda to wszystko zachęcająco i na pewno poinformujemy Was o szczegółach tego projektu, gdy tylko nastąpi premiera tej technologii. 

 

[img:3]
 
Elektryczne Gitary

Gitara

Plastik wyłowiony z wody gra. I to jak!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz