TASCAM Portacapture X8: Poręczny rejestrator audio z wieloma możliwościami

TASCAM Portacapture X8: Poręczny rejestrator audio z wieloma możliwościami

17 stycznia 2022, 11:00
Producent: Tascam
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Dla wszystkich realizatorów i dźwiękowców to dobra nowina. Firma Tascam ogłosiła debiut Portacapture X8 – swojego najnowszego, innowacyjnego rejestratora dźwięku. Rejestrator ma zapewnić nowy standard w przenośnym nagrywaniu wielościeżkowym, podcastach, rejestrowaniu muzyki, głosu do wywiadów i vlogów oraz nagrywania w terenie – a to tylko część zastosowań.

w skrócie:

  • Przenośny rejestrator audio Tascam Portacapture X8 wyposażony został w 192kHz/32-bitową technologię nagrywania
  • 3.5-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy dla lepszej czytelności działania
  • dwa wbudowane wielkomembranowe mikrofony pojemnościowe
  • sześć trybów konfiguracji, każdy z natychmiastową optymalizacją ustawień
  • przedwzmacniacze mikrofonowe HDDA
  • wewnętrzne nagrywanie 8-ścieżkowe
  • więcej o rejestratorach audio w INFOMUSIC.PL 

 

 

Portacapture X8 wykorzystuje mechanizm konfiguracji urządzenia przypominający aplikację, który optymalizuje rejestrator do różnych typów zadań nagrywania – w tym nagrywania wielościeżkowego, rejestrowania głosu do wywiadów, podcastów, muzyki, nagrywania w terenie i ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response).

W połączeniu z intuicyjnym interfacem i wbudowanym 3.5-calowym kolorowym wyświetlaczem dotykowym, Portacapture X8 pozwala użytkownikom zachować więcej wolnego czasu, który będą mogli przeznaczyć na nagrywanie bez konieczności zmagania się ze skomplikowanymi ustawieniami.

 

[img:1]
 

Portacapture X8 wyposażony jest w dwa duże mikrofony pojemnościowe o średnicy 14.6mm. Dzięki opracowanym przez TASCAM przedwzmacniaczom mikrofonowym HDDA, mikrofony te są doskonale przystosowane do nagrywania wysokiej jakości dźwięku.

 

[img:3]

 

W celu łatwego ustawienia wzorców mikrofonowych A-B i X-Y, Portacapture X8 oferuje mechanizm umożliwiający ich łatwą konfigurację przez zmianę kąta ustawienia mikrofonów. Dla różnych zastosowań i jeszcze większej wygody, dostępne są opcjonalne akcesoria serii AK-DR, które obejmują adapter do mocowania aparatu DSLR, kable do routingu audio, zasilacz i inne.

 

[img:2]

 

więcej: www.tascam.eu
Rejestracja mobilna

Gdzie kupić?

Tascam Tascam tascam.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Tascam rozwiń listę sklepów

Studio

L-Acoustics L-ISA Studio teraz z wyjściem binauralnym
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz