PRS zasypuje nowościami w każdym segmencie gitarowym

PRS zasypuje nowościami w każdym segmencie gitarowym

18 stycznia 2022, 10:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Dla każdego coś dobrego. Paul Reed Smith i spółka przygotowali moc nowości zarówno w budżetowej serii SE, wykonanej w USA serii S2 oraz "wypasionym" Private Stock. Nie upiekło się nawet gitarom akustycznym! 

 

[img:1]

 

PRS Orianthi Private Stock

Wobec piękna PRS Orianthi Private Stock (jak i urody samej artystki!) nie da się przejść obojętnie. Wykończenie Blooming Lotus Glow doskonale podkreśla cudowny top wykonany z klonu płomienistego a markery w stylu Lotus Vine doskonale korespondują z palisandrową podstrunnicą. Silnikiem napędzającym to limitowane cudo jest duet przetworników 58/15, podczas gdy za stabilność intonacji odpowiadają klucze PRS Phase III oraz mostek PRS Patented Gen III tremolo

 

[img:2]

 

PRS S2 Custom 24-08 & PRS SE Standard 24-08

Z kolei modele  PRS S2 Custom 24-08 oraz PRS SE Standard 24-08 doczekały się nowego przełącznika przetworników, wyposażonego w dwa mini przyciski, służące do rozłączania cewek (patent początkowo używany właśnie w serii Prive Stock). 

 

[img:3]

 

PRS-Voiced Fishman Sonitone Pickup System

W segmencie gitar akustycznych też nie ma posuchy. System PRS-Voiced Fishman Sonitone Pickup ma za zadanie oddać ciepłe, naturalne brzmienie instrumentu i dostępny będzie w modelach P20E Tonare ParlorT40E Tonare Grand, A40E, A50E oraz A60E Angelus Cutaway.

 

 
Gitary Elektryczne Elektroakustyczne

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowa, rewolucyjna seria wzmacniaczy od Blackstar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz