Update softu do Plethora X5. TC Electronic słucha klientów!

Update softu do Plethora X5. TC Electronic słucha klientów!

20 stycznia 2022, 10:00
Producent: TC Electronic

Dobrze czuć wsparcie producenta sprzętu, a jeszcze lepiej, gdy firma wsłucha się w Twój głos. Tak jest w przypadku TC Electronic i najnowszego update'u do oprogramowania popularnego multiefektu, jakim bez wątpienia jest Plethora 5. Znajdziemy tu zarówno drobne poprawki, jak i te bardzo znaczące. Ale po kolei... 

 

 

TC Electronic Plethora X5 to kompaktowy multiefekt, zawierający w sobie wszystkie efekty, wyposażone w niezwykle cenioną technologię TonePrint. Najnowsza aktualizacja oprogramowania tego modelu pozwala m.in. na dowolne ustawienie kolejności toru sygnałowego (od prawej do lewej i na odwrót), co było wyczekiwaną przez użytkowników nowością. Inną innowacją  jest pojawienie się Alter Ego Vintage echo, bardzo ciepło brzmiącego delaya w analogowym stylu. Kolejny ukłon w stronę fanów marki.

Ale to nie wszystko - poprawiono również użyteczność niektórych funkcji, m.in. skuteczność pracy zewnętrznych pedałów ekspresji oraz latencję MIDI control. Tak więc duńscy inżynierowie z TC Electronic czuwają nad tym czego chcecie, a to zawsze cieszy potencjalnego klienta. 

 

[img:2]
 
do gitary elektrycznej Multiefekty gitarowe Efekty

Gitara

Nowa, rewolucyjna seria wzmacniaczy od Blackstar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz