Walrus zaskakuje kompaktowym efektem gitarowym - reverb Slötvå

Walrus zaskakuje kompaktowym efektem gitarowym - reverb Slötvå

26 stycznia 2022, 11:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: Walrus Audio

Ciężko nie zgodzić się z logiką ludzi odpowiedzialnych za nowe produkty firmy Walrus Audio. Jeśli coś się sprawdza, zawsze można to ulepszyć i poszerzyć, bazując na sprawdzonych rozwiązaniach. Taki właśnie jest nowy efekt gitarowy Walrus Slötvå Multi-Texture Reverb. 

Walrus Slötvå Multi-Texture Reverb to najnowszy efekt przestrzenny w ofercie producenta, bazujący w dużej mierze na niezwykle lubianym modelu Slö. W porównaniu do pierwowzoru otrzymujemy tu przede wszystkim możliwość zapisania trzech ustawień i przywołanie ich w dowolnym momencie. Jest to niezwykle przydatna funkcja dla muzyków grających na żywo, potrzebujących więcej niż jedno ustawienie reverbu, a nie chcący bawić się w skomplikowane kombajny brzmieniowe czy też sterowanie MIDI.

 

 

[img:1]

 

Oprócz tego bez zaskoczeń, Walrus Slötvå Multi-Texture Reverb oparty został o przestrzenne algorytmy z domieszką modulacji, czyli zdecydowanie coś, co docenią muzycy szukający urządzenia do tworzenia skomplikowanych tekstur brzmieniowych opartych o przestrzeń. 

 

[img:2]
 
do gitary elektrycznej Multiefekty gitarowe Efekty

Gitara

Nowa, rewolucyjna seria wzmacniaczy od Blackstar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz