Dobra jakość za dobrą cenę? Gitary elektryczne i basowe ARROW w Polsce

Dobra jakość za dobrą cenę? Gitary elektryczne i basowe ARROW w Polsce

24 stycznia 2022, 10:20
Producent: Arrow Guitars
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Na rynku gitar mamy kolejnego gracza z tzw. kategorii "dobra jakość za dobrą cenę" - markę ARROW. W ofercie znajdziemy takie instrumenty jak: gitary akustyczne, gitary klasyczne, ukulele, a także basy. Zarówno początkujący gitarzyści, jak i bardziej zaawansowani powinni znaleźć coś dla siebie.

Seria gitar BRONZE to przysłowiowy strzał w 10 dla startujących adeptów, jednak SILVER to już wyższa liga z szerokim wyborem instrumentów (na wyposażeniu m.in.: lity top, electro-cutaway, elektronika z tunerem), a "top-em top-ów" ma być seria SILVER KOA - czyli instrumenty wykonane z naturalnego egzotycznego rodzaju drewna. 

 

W jaki sposób przekonuje producent? 

 
  • Wartościowe modele gitar dla początkujących muzyków
  • Wydajne przetworniki typu humbucker
  • Legendarne i doskonale znane kształty, przemawiające do wyobraźni gitarzystów
  • Więcej niż zadowalająca rezonacja drewna
  • Wysokojakościowe materiały i wykończenie

 

[img:4]

 

To świetna wiadomość dla początkujących gitarzystów, często dwa razy oglądających tę samą złotówkę, zanim wydadzą ją na instrument. Dzięki Arrow nie są skazani na sprzęt czasem wątpliwej jakości, które donikąd ich nie zaprowadzą. Zamiast tego kupują gitary, które będą towarzyszyły im od pierwszych sesji w domu, aż po koncertowy debiut.

 

Gitary Arrow - dlaczego warto?

Po pierwsze, odpowiadając na potrzebę szerokiej i konkretnej grupy docelowej. W końcu początkujących gitarzystów przybywa z każdym rokiem. Istotna jest też kwestia designu. W przypadku gitar Arrow odgrywa on gigantyczną rolę. Instrumenty te czerpią inspiracje z kształtów obecnych na rynku od lat - czytamy na stronie dystrybutora Lauda Audio. 

Poza tym gitary świetnie trzyma się w dłoniach. Ma się wtedy poczucie grania na naprawdę solidnie wykonanym sprzęcie. Dotyczy to zarówno basów, jak i elektryków.

 

[img:3]

 [img:1]

 
Gitary Elektryczne Basowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Gitara

Nowy update softu dla Neural DSP Quad Cortex
Więcej wiadomości