Harry Styles ogłasza trasę koncertową w 2022 roku

Harry Styles ogłasza trasę koncertową w 2022 roku

23 stycznia 2022, 20:45

Harry Styles w Polsce! Uwielbiany artysta wystąpi 18 lipca 2022 roku w TAURON Arenie Kraków. Koncert będzie częścią trasy koncertowej Love On Tour, która będzie promować album Fine Line. Gościem specjalnym podczas europejskiej części trasy będzie zespół Wolf Alice.

[img:1]

Multiplatynowy artysta, Harry Styles, ogłasza zmienione daty podczas swojej trasy koncertowej, a także nowe terminy dodane na całym świecie. Styles rozpocznie wielką trasę koncertową, która zawita do 32 miast, w ramach której pojawiły się 3 zupełnie nowe czerwcowe daty koncertów na stadionach w Wielkiej Brytanii, a także kolejne cztery koncerty stadionowe w Europie. Trasa będzie kontynuowana w lipcu w Europie zgodnie z terminami przełożonych koncertów, a także nowym koncertem w Accor Arena w Paryżu, po czym zakończy się w Ameryce Łacińskiej. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na przełożone daty koncertów.

Harry Styles wystąpi w Krakowie w ramach trasy Love on Tour 2022, a koncert będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowym materiałem artysty płytą "Fine Line"!

Długo wyczekiwany album artysty "Fine Line" miał swoją premierę 13 grudnia. Nowy materiał Harry'ego jest dostępny w trzech wariantach: na CD, winylu oraz w wersji specjalnej, zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty.

Krążek zawiera 12 nowych utworów, w tym singiel Lights Up, który ma na swoim koncie ponad 100 milionów wyświetleń i transmisji wideo na całym świecie.

Pop

Muzyka

Montreux Jazz Festival w Szwajcarii
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz