Te słuchawki zabiorą cię w inny wymiar gier. Pro Gaming Headset PG16 od Austrian Audio

Te słuchawki zabiorą cię w inny wymiar gier. Pro Gaming Headset PG16 od Austrian Audio

28 stycznia 2022, 10:00
Producent: Austrian Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Pro Gaming Headset PG16, to nowy zestaw słuchawkowy od Austrian Audio dedykowany dla graczy. Słuchawki oferują znakomitą technologię Austrian Audio High Excursion, stosowaną z profesjonalnych modelach Pro Audio Hi-X65, Hi-X55 i Hi-X50. To co istotne to 44-milimetrowe przetworniki Hi-X, które dostarczą spektakularnych wrażeń dźwiękowych, a od 12 Hz do 24 kHz mamy pełne słyszalne spektrum dźwiękowe, które jest precyzyjnie odtwarzane z zerową latencją.

 

[img:1]

Zamknięta konstrukcja słuchawek

Solidna metalowa konstrukcja pałąka i zawiasów, ergonomiczny kształt i wysokiej jakości wykonanie zapewniają maksymalną stabilność i wyjątkowo długą trwałość. Miękkie, wymienne nauszniki ze specjalnej pianki z pamięcią "slow retention" oraz niewielka waga wynosząca zaledwie 265 g zapewniają optymalny komfort i długie, niemęczące sesje gier bez ucisku i ciężaru głowy.

Zamknięta konstrukcja oferuje wyjątkowo dobrą izolację, która skutecznie eliminuje hałas z otoczenia, pozwalając skoncentrować się na grze bez rozpraszania uwagi. Izolacja zapobiega również wydostawaniu się dźwięku do otoczenia: nikomu nie przeszkadzają, niezależnie od poziomu głośności, czasu i miejsca. Ponadto zestaw słuchawkowy można w kilku prostych krokach złożyć, wygodnie schować i bezpiecznie przetransportować na kolejne wydarzenie dzięki dołączonej torbie transportowej wysokiej jakości.

 

 

Wysokiej jakości mikrofon do komunikacji 

W celu zapewnienia krystalicznie czystej komunikacji na czacie głosowym PG16 jest wyposażony w profesjonalnej klasy mikrofon na wysięgniku, który przekazuje Twój głos do zespołu bez obcinania, ścinania czy tłumienia. Jeśli nie chcesz być słyszany przez swoich kolegów z drużyny, możesz natychmiast wyciszyć mikrofon za pomocą mechanizmu „Lift to Mute”.

Opcjonalnie możesz skorzystać z dołączonego oprogramowania Spatial Sound Card firmy New Audio Technology, aby uzyskać dynamiczny dźwięk przestrzenny 7.1, który zapewni Ci lepsze wrażenia podczas gry i przewagę nad rywalami.

 

[img:2]

Funkcjonalny kabel 

Niezależnie od tego, czy grasz na PC, Mac, PS4, PS5 czy Xbox, dzięki kablowi połączeniowemu o długości 1.4 m wyposażonemu we wtyczkę jack 3.5 mm TRRS (Tip Ring Ring Sleeve) zawsze znajdziesz odpowiednie połączenie z różnymi wyjściami. Co przydatne, kabel jest odłączany i można go łatwo wymienić, jeśli potrzebujesz dłuższego kabla.

Poza grami PG16 to znakomite słuchawki do ogólnego słuchania mediów i rozrywki: wystarczy złożyć mikrofon i cieszyć się ulubioną muzyką w najwyższej studyjnej jakości. PG16 oferują doskonałą jakość wykonania z wysokiej jakości materiałów oraz znakomite brzmienie przy bezkonkurencyjnym stosunku ceny do jakości.

 

Słuchawki profesjonalne Call center Słuchawki konsumenckie Do gier Słuchawki

Gdzie kupić?

Austrian Audio Austrian Audio austrian.audio

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa
OC16 - Pojemnościowiec z dużą membraną od Austrian Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz