Teenage Engineering OB-4 - cóż to takiego? Głośnik? Instrument? Wzmacniacz do instrumentu? A może wszystko!

Teenage Engineering OB-4 - cóż to takiego? Głośnik? Instrument? Wzmacniacz do instrumentu? A może wszystko!

31 stycznia 2022, 10:00
Producent: teenage engineering
Dystrybucja: AUDIOTECH

Też się zastanawiasz czym jest Teenage Engineering OB-4? Najlepiej zobacz ten film i zrozumiesz. Całe niekonwencjonalne podejście tej marki w kolejnym produkcie. W skrócie można powiedzieć tak:

  • designerski głośnik
  • radio
  • instrument
  • wzmacniacz do instrumentów
  • looper
  • rejestrator
  • i wiele więcej...

 

 

W dużym skrócie to przenośny, wysokiej jakości głośnik z dwoma 4″ wooferami i parą neodymowych tweeterów, które dostarczają klarowny, czysty dźwięk, dzięki 38 watom na kanał – to około 100 decybeli niesamowicie brzmiącego stereo. Słuchaj muzyki wykorzystując wejście liniowe, bluetooth, radio FM oraz dysk.

 

[img:1]
Chciałeś kiedykolwiek przewinąć radio, którego słuchałeś, aby znów usłyszeć utwór, który leciał? OB-4 zapamiętuje wszystko czego słuchasz na nieprzerwanie zapętlającej się taśmie (do 2 godzin nagrań). Dzięki temu możesz przewijać, zapętlać, stretchować i co tylko zechcesz, za pomocą swoich palców. To tylko jeden z tricków OB-4. Wykorzystaj swoje palce, aby złapać, obracać i oddziaływać na dźwięk. Pokrętło głośności sterowane cyfrowo, a także swoista szpula taśmy – wszystko pod twoją kontrolą – to kolejny poziom doświadczenia użytkownika.

 

[img:2]

[img:4]

 

Jeżeli pominiesz wszystkie tradycyjne metody słuchania jak wejście liniowe, bluetooth oraz radio FM, pozostanie ci jeszcze tryb DISK. To jest miejsce gdzie Teenage Engineering będzie ciągle rozwijać to urządzenie i eksperymentować z OB-4. Swoiste miejsce publicznych doświadczeń, gdzie pozwalają sobie na badanie i tworzenie prototypów wszystkiego, czym ten instrument medialny, jak go nazywają, może się stać. Póki co na dysku można znaleźć trzy funkcje; ambient, karma i metronom.

 

[img:3]
 
Głośniki Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

teenage engineering teenage engineering teenage.engineering

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > teenage engineering rozwiń listę sklepów

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości