Austrian Audio PB17. Słuchawki do home office, biura i rozrywki

Austrian Audio PB17. Słuchawki do home office, biura i rozrywki

3 lutego 2022, 11:00
Producent: Austrian Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Wtedy, kiedy mowa o profesjonalnych słuchawkach do biznesu, należy podkreślić dwa ważne aspekty: szczegółowość dźwięku i niemęczący odsłuch, które mogą przyczynić się do skupienia w pracy. Ale nie zapominajmy o słuchaniu muzyki i relaksie:-) tu też nie może być kompromisów. Jak twierdzi producent Austrian Audio osiągneli ten efekt w słuchawkach zamkniętych PB17. W niniejszym artykule przedstawiamy szczegóły. 

Technologia High Excursion (Hi-X) firmy Austrian Audio oferuje wyjątkową zrozumiałość mowy podczas rozmów oraz krystalicznie czysty dźwięk bez męczących zniekształceń. Słuchawki PB17 korzystają z tej samej technologii przetworników, co wysoko cenione Hi-X65, Hi-X55 i Hi-X50, zapewniając wyjątkowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. 

 

[img:1]

 

Solidna metalowa konstrukcja pałąka i zawiasów, ergonomiczny kształt, staranne wykonanie i zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewniają stabilność i niezwykle długą trwałość w codziennym użytkowaniu. Komfortowe, wymienne nauszniki są wykonane ze specjalnej pianki z pamięcią "slow retention". Wyważona konstrukcja i niska waga 265g oferuje optymalny komfort noszenia bez uczucia ucisku nawet po długim dniu pracy. PB17 są tak wygodne, że można zapomnieć, że się je nosi.

 

[img:3]

 

Zamknięta konstrukcja słuchawek PB17 zapobiega przedostawaniu się lub wydostawaniu się dźwięków; to pasywne tłumienie hałasu zapewnia, że możesz prowadzić rozmowy bez zakłóceń z otoczenia i w pełni skoncentrować się na rozmowie. Co ważne, PB17 jest wyposażony w wysokiej jakości mikrofon na wysięgniku, dzięki czemu Twój rozmówca będzie rozumiał Cię równie dobrze, jak Ty sam. Mikrofon można wyciszyć, po prostu odwracając go do góry. Ponadto, zestaw słuchawkowy można złożyć w kilku prostych krokach i bezpiecznie schować w dołączonym do zestawu futerale, który ułatwia transport między domem a biurem lub gdziekolwiek indziej.

 

[img:2]

 

Pod koniec dnia PB17 to idealne słuchawki, by zrobić sobie przerwę i w spokoju cieszyć się muzyką, obejrzeć film lub serial albo zrelaksować się przy podcaście. Potężne 44 mm przetworniki Hi-X o dynamicznym i zróżnicowanym brzmieniu są tak samo doskonałe do słuchania wysokiej jakości muzyki, jak i do codziennego użytku w biurze. Prawdziwie wszechstronny dźwięk.

PB17 podłącza się za pomocą kabla o długości 1.4 m z wtyczką jack 3.5 mm. Jeśli urządzenie nie posiada odpowiedniego gniazda, wystarczy skorzystać z dołączonego adaptera USB. Kabel jest odłączany i można go szybko i łatwo wymienić w przypadku uszkodzenia lub gdy potrzebny jest dłuższy kabel do urządzeń. Biznesowy zestaw słuchawkowy PB 17 oferuje doskonałą jakość wykonania i znakomitą jakość dźwięku do zastosowań biurowych i rekreacyjnych przy bezkonkurencyjnym stosunku ceny do jakości. 

[img:4]

 

Słuchawki profesjonalne Słuchawki Miksery Słuchawki studyjne

Gdzie kupić?

Austrian Audio Austrian Audio austrian.audio

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa
Nowa konsoleta cyfrowa od Tascam: Sonicview 24
Więcej wiadomości