Teenage Engineering Line. Nowy moduł dla OP–Z - do czego?

Teenage Engineering Line. Nowy moduł dla OP–Z - do czego?

3 lutego 2022, 09:00
Producent: Teenage Engineering
Dystrybucja: AUDIOTECH

Jak wiadomo, funkcjonalność OP-Z można rozszerzać o moduły sprzętowe. W przeszłości teenage engineering wypuścili moduły „oplab” i „rumble”, a teraz nadszedł czas na kolejny! Nazwali go „modułem liniowym” i będzie towarzyszyła mu aktualizacja firmware’u do OP-Z.

Moduł liniowy jest przeznaczony do wprowadzania i wyprowadzania zewnętrznych sygnałów audio z OP-Z. Dodaje stereofoniczne wejście liniowe i dodatkowe stereofoniczne wyjście liniowe do urządzenia, a także wejście i wyjście dla synchronizacji midi, trig i po, podobnie jak moduł „oplab”. Użyj wejścia liniowego, aby dodać zewnętrzne sygnały audio do swojego miksu i użyj wyjścia liniowego jako drugiego wyjścia stereo dostępnego w OP-Z.

 

[img:2]

 

Możesz kierować pojedyncze ścieżki do wyjścia modułu zamiast do głównego miksu, aby oddzielić i przetworzyć poszczególne ścieżki, lub tworzyć pętle efektów za pomocą ulubionych pedałów efektowych. W zależności od potrzeb możesz łatwo przełączać się między sygnałami mono i stereo. Wyjście może być również używane do odsłuchu ścieżek przed wprowadzeniem ich do głównego miksu. Dzięki temu możesz zmienić OP-Z w maszynę marzeń do gry na żywo!

Dostępność modułu Teenage Engineering Line przewidziana na wiosnę 2022 roku.

 

[img:3]
 
[img:1]
 
Syntezatory

Gdzie kupić?

Teenage Engineering Teenage Engineering teenage.engineering

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Teenage Engineering rozwiń listę sklepów

MPC KEY 61 - Nowy syntezator klawiszowy od Akai
Więcej wiadomości