Dwudniowe warsztaty perkusyjne w Przecławiu już wkrótce

Dwudniowe warsztaty perkusyjne w Przecławiu już wkrótce

7 lutego 2022, 10:00

Chociaż w ostatnim czasie warsztaty perkusyjne przeszyły głównie do formy online - nie brakuje wydarzeń offline. Piotr Czyja wraz z Domem Kultury w Przecławiu przygotowali spotkanie perkusyjne połączone z pokazem talerzy Meinl.

 

[img:1]

 

Dwudniowe warsztaty zaplanowano na 12.02.2022 - 13.02.2022 roku i będzie to kolejna edycja spotkań perkusyjnych w DK Przecław. Zostały skierowane do dwóch grup perkusistów: początkujących oraz średnio - zaawansowanych. Niestety spotkanie nie będzie dostęne w obu kategoriach dla wszystkich, a jedynie dla osób mieszczących się w  poniższych widełkach wiekowych:

 

  • Początkująca: 6-11 lat
  • Średnio zaawansowana: 11 lat +

 

  

Koszt za dwa dni w jednej grupie zaawansowania wynosi 100 zł, natomiast uczestnictwo w obydwu grupach przez dwa dni - 150 zł. Start warsztatów zaplanowano na sobotę od godz. 10.00 do 13.00 dla grupa początkująca, a od 15.00 do 18.00 - grupa średnio zaawansowana. Niedzielne spotkanie będzie działało na podobnych zasadach.

Oprócz samych warsztatów została przygotowana prezentacja niedawno wypuszczonej przez Meinl serii - Classic Custom Dual Series. Rezerwacji miejsc należy dokonywać pod nr tel. 17 749 39 82 od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 
 

PIOTR CZYJA - urodzony w 1976 roku. Muzyka jest jego pasją od najmłodszych lat. Zaczynał jako kilkulatek grając do płyt na stworzonym razem z bratem zestawie, w którym rolę bębnów pełniły tomy encyklopedii, Słownik Wyrazów Obcych PWN był werblem a pokrywki od garnków były substytutem talerzy. Swoją poważną przygodę ze sztuką perkusyjną rozpoczął w wieku 13 lat, zainspirowany grą swojego starszego brata.

Pięć lat lekcji na zestawie perkusyjnym dało mu solidne podstawy do dalszego wszechstronnego rozwoju. Brał udział w wielu warsztatach perkusyjnych, prowadzonych m.in. przez: K. Baka, A. Czerwinski, M. Dąbrówka, D. Famularo, G. Bissonette, G. Harrison, C. Konrad, T. Łosowski, M. Markovich, K. Zawadzki. Konsultacje w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach stanowią doskonałą inspirację i motywację do jego dalszego rozwoju.

 

Akustyczne

Perkusja

Warsztaty z udziałem Petera Szendofi i Piotra Czyji już 29 maja
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz