Sennheiser & Microsoft zapraszają na niezwykły webinar (Unified Collaboration).

Sennheiser & Microsoft zapraszają na niezwykły webinar (Unified Collaboration).

14 lutego 2022, 10:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Branżowe targi ISE zostały przeniesione, w związku z czym firma Sennheiser postanowiła zaprezentować swoje najnowsze produkty podczas webinaru w dniu 16.02.2022. Prezentacje prowadzone przez połączone zespoły Sennheisera i Microsoftu potrwają 45 minut. Oprócz prezentacji produktu firma Sennheiser przewidziała losowanie nagród dla uczestników webinariów, dzięki czemu można będzie zostać jednym z pierwszych posiadaczy najnowszego rozwiązania Sennheiser UC.

Nowe rozwiązanie niemieckiego producenta z zakresu ujednoliconej komunikacji (UC) zostało opracowane we współpracy z firmą Microsoft, aby zaspokoić potrzeby elastycznej, hybrydowej i zdalnej pracy.

Efekt prac obu firm uzupełni portfolio innowacyjnych rozwiązań TeamConnect, opartych na technologii kształtowania wiązki. Nowy produkt Sennheisera został specjalnie zoptymalizowany pod kątem Microsoft Teams Rooms, co oznacza, że zapewnia dostęp do wszystkich najnowszych funkcji oferowanych przez Microsoft i Microsoft Teams w celu poprawy wydajności i zaangażowania podczas pracy hybrydowej.

 

[img:1]

 

Aby dowiedzieć się więcej należy zarejestrować się na jedno z dostępnych seminariów online, które odbędą się w środę, 16 lutego 2022 roku. 

Zarejestrować się na prezentację online można na stronie Sennheiser.

 

więcej: sennheiser.pl
Mikrofony, pulpity mikrofonowe Jednostki centralne Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

BayArena w Leverkusen nagłośniona systemami CODA Audio
Więcej wiadomości