Mikrofony Austrian Audio w trasie z The Rolling Stones

Mikrofony Austrian Audio w trasie z The Rolling Stones

22 lutego 2022, 11:00
Producent: Austrian Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Trasa The Rolling Stones “No Filter Tour” została zapoczątkowana we wrześniu 2017 roku koncertem w Hamburgu. W ramach tej trasy w lipcu 2018 Stonesi grali również w Warszawie. Amerykańska część trasy miała rozpocząć się w roku 2020. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany zespołu.

W roku 2021 Mike Jagger i pozostali członkowie zespołu, postanowili ponownie wyruszyć w przerwaną trasę koncertową. Pomimo iż w sierpniu 2021 stracili swojego perkusistę Charlie’go Watts’a, to właśnie z szacunku dla niego i dla swoich fanów podjęli decyzję o nie przekładaniu po raz kolejny “No Filter Tour”.

 

[img:1]

 

Osobą odpowiedzialną za miks “No Filter Tour 2021” został legendarny realizator FOH Dave Natale. Współpracował ze Stonesami już wielokrotnie, więc jego dołączenie do amerykańskiej trasy nie było zaskoczeniem. Dave to jeden z najbardziej wpływowych i szanowanych inżynierów dźwięku na żywo. Znany jest ze współpracy między innymi z Prince'em, Tiną Turner, Stevie Nicks, Yes, Motley Crue, Fleetwood Mac, Van Halen i wieloma innymi artystami. Dodatkowo miksował dwa koncerty „Halftime Show” podczas Super Bowl w 2020 i 2021 roku.

 

[img:3]

 

Dave podczas tras „The Black Crowes” i „No Filter Tour” użył mikrofonów Austrian Audio OC18 i CC8i był z nich bardzo zadowolony. Obie trasy zakończyły się ogromnymi sukcesami, przy czym „No Filter Tour” wyróżnia się jako jedno z największych osiągnięć „The Stones”. Dave po raz kolejny udowodnił, że ma to czego potrzeba do miksowania wydarzeń muzycznych najwyższej rangi.

 

[img:2]
 
Mikrofony Pojemnościowe

Gdzie kupić?

Austrian Audio Austrian Audio austrian.audio

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa
Adaptacyjne zestawy głośnikowe EAW AC6 na NAMM Show 2022
Więcej wiadomości