Najbardziej kompaktowy zestaw perkusyjny od TAMA. Club-Jam Pancake

Najbardziej kompaktowy zestaw perkusyjny od TAMA. Club-Jam Pancake

2 marca 2022, 10:00
Producent: Tama

Seria perkusji Club Jam produkowana przez japońskiego producenta, cieszy się nie słabnącym uznaniem. Firma ogłosiła niedawno powstanie jeszcze bardziej kompaktowego zestawu perkusyjnego o nazwie Club Jam Pancake.

Dzięki niewielkim rozmiarom instrument może być postawiony wszędzie. Nada się idealnie jako zestaw do ćwiczenia z cichymi naciągami lub perkusja na koncert gdzie miejsce jest mocno ograniczone. Bębny mają wymiary: Tom-tom posiada rozmiar 10" × 3.5", floor-tom 13" × 3.5", werbel 12" × 4", a bęben basowy 18" × 4".

 

[img:1]

 

Zestaw wyposażony jest w korpusy wykonane z topoli o grubości 8mm. Najbardziej godną uwagi cechą tego zestawu jest maksymalna głębokość korpusu wynosząca 4''. Zapewnia to efektywne przechowywanie i możliwość transportu - idealne rozwiązanie dla koncertującego perkusisty. Dzięki niewielkim rozmiarom, nie musisz się już martwić o zmieszczenie się na małych scenach lub wciśnięcie zestawu do vana. Niezależnie od rozmiaru, zestaw ten jest wytrzymały, odporny nawet na najcięższe uderzenia, aby za każdym razem dostarczać wysokiej jakości dźwięk.

 

 

Cena za shell set będzie oscylować w okolicach 1600 złotych i będzie on dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Na razie w polskich sklepach można spotkać pojedyncze sztuki, jednak niedługo dystrybucja będzie zdecydowanie bardziej okazała. 

 
[img:3]

 

Tama to japońska firma założona w 1908 roku przez Hoshino Matsujiro i początkowo funkcjonowała jako księgarnia z nutami. Od 1962 roku firma zajęła się produkcją między innymi perkusji, a nazwa Tama pochodzi od imienia ukochanej babci Hoshino. Filozofia firmy Tama opiera się na tradycyjnej metodzie produkcji instrumentów i ciągłym rozwoju firmy i pracowników. W połączeniu z radością płynącą z gry na instrumentach i niesamowitą jakością wykonania firma jest cenioną marką do dziś.

 

[img:2]
 
więcej: www.tama.com
Zestawy perkusyjne Akustyczne

Perkusja

Warsztaty z udziałem Petera Szendofi i Piotra Czyji już 29 maja
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz