Perkusista Eric Moore w Polsce. Zdobądź wejściówki

Perkusista Eric Moore w Polsce. Zdobądź wejściówki

14 marca 2022, 09:00
autor: Mateusz Wiewióra

Eric Moore jest jednym z najbardziej internetowych perkusistów na świecie, a jego twórczość jest inspiracją dla wielu. Właśnie z tego powodu informacja o jego wizycie w Polsce odbiła się tak szerokim echem. Już na początku kwietnia będzie można go zobaczyć na żywo w naszym kraju.

 

[img:1]

 

  Spotkanie z tym znakomitym muzykiem odbędzie się już 7 kwietnia w Tychach. Bilety dostępne będą w cenie 40 złotych, a liczba miejsc jest mocno ograniczona. Pokaż obejmie nie tylko samą grę, ale także kilka wskazówek dla szerokiego grona perkusistów.

Wejściówki można nabyć tylko poprzez podany link
https://slaskiecentrumperkusyjne.pl/pl/p/Bilet-Eric-Moore-7.04.2022-Tychy-Godzina-1900-/12648.

 

 

  Eric Moore grę na perkusji rozpoczął w wieku 4 lat, a swój talent muzyczny rozwijał w licznych amerykańskich kościołach grając muzykę gospel. Na co dzień występuje m.in. z włoskim piosenkarzem Erosem Ramazzotti. W trakcie swojej kariery współpracował między innymi z legendarną grupą Sly & The Family Stone czy ikoną muzyki r'n'b Bobbym Brownem. Oprócz samej działalności stricte muzycznej jest również bardzo uznanym nauczycielem, a jego kanały social media takie jak Instagram czy Facebook cieszą się wielkim zainteresowaniem.

 

[img:2]

Perkusja

Warsztaty z udziałem Petera Szendofi i Piotra Czyji już 29 maja
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz