World Wide Warsaw festival

World Wide Warsaw festival

7 marca 2022, 15:07

Szósta edycja – zupełnie nowa forma. World Wide Warsaw to pierwszy Multi-venue Festival w Warszawie. Koncerty w ramach festiwalu odbywają się w kilkunastu klubach a także wyjątkowych, nietypowych miejscach zlokalizowanych w okolicach centrum Warszawy. WWW to różnorodne gatunki muzyczne, wiele miejsc na mapie Warszawy i jeden cel – wskazywanie nowych trendów w muzyce.

Wcześniej koncerty trwały przez cały miesiąc, teraz skupiamy się na jednym weekendzie. Uczestnicy mają szansę zakupić karnet, który upoważnia ich do wstępu na wszystkie koncerty i imprezy w ramach festiwalu WWW. W późniejszym terminie udostępnimy również bilety jednodniowe na każdy koncert.

Do tej pory na festiwalu gościli tacy artyści jak Post Malone, Slowthai, Bob Moses, The Internet, Thundercat czy Anderson .Paak. Na WWW 2022 wystąpią następujący artyści:

#1 Ogłoszenie \ Artyści

Tommy Cash \ Jeff Mills & Orchestra \ HVOB live \ Ross From Friends live HENGE. \ Pete & Bas \ Alina Pash \ Denise Chalia \ Finn Askew RHYE \ Peaches\ Parra For Cuva \ Dixon \ Yeule

& more TBA...

Miejsca: Torwar, Teatr Warszawy, Bardzo Bardzo, Niebo, SPATiF, Smolna & more TBA…

Ceny biletów (Pula: Early Bird, Regular, Last Call)

Karnet \ 299 \ 349 \ 399 zł

Electronic & dance

Muzyka

Charlie Winston w Warszawie
Więcej wiadomości