Mackie Bundle. Muzyku! Poznaj naszą opinię zanim je kupisz.

Mackie Bundle. Muzyku! Poznaj naszą opinię zanim je kupisz.

11 marca 2022, 10:00
autor: Tomasz Wróblewski
Producent: Mackie
Dystrybucja: Music Info

Jeśli akurat zastanawiacie się nad zakupem mikrofonu USB, monitorów studyjnych, interfejsu audio, słuchawek czy miksera warto rozważyć świetne propozycje firmy Mackie Bundle, które są gotowymi przemyślanymi zestawami dla muzyków, realizatorów dźwięku, podcasterów. Opracowaliśmy dla Was wielki test tych urządzeń, dzięki któremu będziecie mogli świadomie dokonać zakupu.

W skład omówionych zestawów wchodzą m.in.: monitory studyjneinterfejsy audiomikrofony USBsłuchawkimikser audio, oprogramowanie DAW i wszelkie niezbędne akcesoria studyjne jak kable, statywy, pokrowce itp.

Polecamy i zapraszamy do testu Mackie Bundle:

  1. Monitory Mackie CR3-X - zobacz test
  2. Mikrofon USB / interfejs EM-USB - zobacz test 
  3. Słuchawki MC-100 - zobacz test
  4. DAW Waveform OEM - zobacz opinię
  5. Mikser ProFX 6 v3 - zobacz opinię
  6. Mikrofon dynamiczny Mackie EM-89D - zobacz test
  7. Interfejs Onyx Producer 2-2 - zobacz test
  8. Kontroler / interfejs audio Mackie Big Knnb Studio - zobacz opinię

 

Opisywane zestawy Mackie: Który wybrać?

 

Mackie Creator Bundle (zestaw) ......... cena około: 1090 zł 

Mackie Creator Bundle

 

Mackie Performer Bundle (zestaw) .......... cena około 1250 zł

Mackie Performer Bundle

Mackie Producer Bundle (zestaw) ........... cena około 1250 zł

Mackie Producer Bundle

 

Mackie Studio Bundle .......... cena około 2190 zł 

Mackie Studio Bundle

 

Tomasz Wróblewski

Tomasz Wróblewski
Realizator dźwięku, edukator, redaktor

Choć zestawy określane są przez producenta jako multimedialne, to po zakończeniu pomiarów jeszcze długo przecierałem oczy ze zdumienia. Tak wyrównanej charakterystyki przetwarzania nie spotyka się często! Do tego dochodzi doskonała kierunkowość w płaszczyźnie poziomej i niski poziom zniekształceń.

Mikser ProFX 6 v3 ma świetne parametry jakościowe, oferując zakres dynamiki – od wejścia mikrofonowego do wyjścia Main – wynoszący 96 dB, z przesunięciem fazy dla 50 Hz o wartości raptem 3,7 stopnia. Pasmo przenoszenia sięga 54 kHz, przy czym warto zaznaczyć, że ProFX 6 v3 jako mikser działa niezależnie od wybranej częstotliwości próbkowania wewnętrznej konwersji. Choć kompaktowy, ProFX 6 v3 wykonany jest na poziomie profesjonalnym, z wyraźną dbałością o każdy szczegół konstrukcji i wykorzystaniem bezkompromisowych torów sygnałowych.

Wszystko więc wskazuje na kontrolera 2x2 Big Knob Studio, pozwalającą wykorzystać go w projektowych, a nawet profesjonalnych studiach nagrań. Dodając do tego solidność wykonania, wysoką funkcjonalność i uniwersalność w zakresie podłączeń i komutacji otrzymamy rasowy kontroler, którego zakup, zwłaszcza w tak atrakcyjnym pakiecie jak Studio, na pewno nie będzie pomyłką. Ponadto już sam Big Knob stojący na naszym biurku na każdym zrobi wrażenie. 

Słuchawki DJ Słuchawki monitorowe Słuchawki studyjne Słuchawki profesjonalne Słuchawki Zestawy mikrofonowe Podcast i home office Instrumentalne Pojemnościowe Dynamiczne Mikrofony Analogowe Miksery Kontrolery DJ Kontrolery MIDI USB Rejestracja mobilna USB Interfejsy audio DAW Oprogramowanie i DAW aktywne Monitory studyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mackie rozwiń listę sklepów

Studio

DirectOut i RME znów łączą siły
Więcej wiadomości