Millenium NonaPad - Duże możliwości w przystępnej cenie

Millenium NonaPad - Duże możliwości w przystępnej cenie

23 marca 2022, 10:00
Producent: Millenium

Rozwój muzyki sprawił, że od perkusisty nie wymaga się tylko umiejętności gry na akustycznym secie. Coraz większy udział elektroniki wymaga od perkusisty poszerzenia swojego instrumentarium. Firma Millennium zaprezentowała bardzo ciekawą propozycję w segmencie padów perkusyjnych.

 

[img:1]

 

Na pierwszy rzut oka widać niezwykłe podobieństwo NonaPada do pada SPD od firmy Roland. Podobnie jak swój droższy kolega został wyposażony w 9 padów w układzie: 6 dużych oraz 3 mniejsze. Możliwości brzmieniowe również prezentują się imponująco.

Pad posiada aż 608 wbudowanych dźwięków oraz 30 gotowych zestawówUrządzenie jak wszystkie podobne tego typu posiada wbudowaną pamięć o wielkości 512 MB. Mikrofon w jaki został wyposażony sprzęt - pozwala na szybkie nagranie własnych próbek.

 

  

NonaPad jest wyposażony w dodatkowe 4 wejścia triggerów, umieszczone z tyłu urządzenia. Oprócz tego znajdziemy dwa wejścia dla pedałów nożnych i dwa dla zewnętrznych triggerów, co oznacza, że ​​NonaPad może być używany jako tradycyjny zestaw perkusyjny. Wejście USB pozwala na podłączenie pamięci zewnętrznej z większą ilością brzmień.

 

[img:2]

 

Cena za urządzenie jest jednym z większych jego plusów. Za kwotę 935 złotych otrzymujemy naprawdę ciekawy sprzęt, oferujący szeroką paletę możliwości. NonaPad może stanowić ciekawą konkurencję dla produktów innych firm, oferowanych w podobnej cenie.

 

[img:3]
 
Pady elektroniczne Elektroniczne

Perkusja

Warsztaty z udziałem Petera Szendofi i Piotra Czyji już 29 maja
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz