Millenium NonaPad - Duże możliwości w przystępnej cenie

Millenium NonaPad - Duże możliwości w przystępnej cenie

23 marca 2022, 10:00
Producent: Millenium

Rozwój muzyki sprawił, że od perkusisty nie wymaga się tylko umiejętności gry na akustycznym secie. Coraz większy udział elektroniki wymaga od perkusisty poszerzenia swojego instrumentarium. Firma Millennium zaprezentowała bardzo ciekawą propozycję w segmencie padów perkusyjnych.

 

[img:1]

 

Na pierwszy rzut oka widać niezwykłe podobieństwo NonaPada do pada SPD od firmy Roland. Podobnie jak swój droższy kolega został wyposażony w 9 padów w układzie: 6 dużych oraz 3 mniejsze. Możliwości brzmieniowe również prezentują się imponująco.

Pad posiada aż 608 wbudowanych dźwięków oraz 30 gotowych zestawówUrządzenie jak wszystkie podobne tego typu posiada wbudowaną pamięć o wielkości 512 MB. Mikrofon w jaki został wyposażony sprzęt - pozwala na szybkie nagranie własnych próbek.

 

  

NonaPad jest wyposażony w dodatkowe 4 wejścia triggerów, umieszczone z tyłu urządzenia. Oprócz tego znajdziemy dwa wejścia dla pedałów nożnych i dwa dla zewnętrznych triggerów, co oznacza, że ​​NonaPad może być używany jako tradycyjny zestaw perkusyjny. Wejście USB pozwala na podłączenie pamięci zewnętrznej z większą ilością brzmień.

 

[img:2]

 

Cena za urządzenie jest jednym z większych jego plusów. Za kwotę 935 złotych otrzymujemy naprawdę ciekawy sprzęt, oferujący szeroką paletę możliwości. NonaPad może stanowić ciekawą konkurencję dla produktów innych firm, oferowanych w podobnej cenie.

 

[img:3]
 
Pady elektroniczne Elektroniczne

Perkusja

Limitowane zestawy zaprezentowane przez firmę Gretsch
Więcej wiadomości