Iridium Keyboard - Nowa wersja niezwykle udanego Waldorf Iridium

Iridium Keyboard - Nowa wersja niezwykle udanego Waldorf Iridium

24 marca 2022, 12:00
Producent: waldorf
Dystrybucja: AUDIOTECH

Po udanym wprowadzeniu na rynek Iridium, wysokiej klasy desktopowego syntezatora, który wraz z Quantum daje świadectwo wizji i wysokich standardów niemieckiego producenta, nadszedł czas na kolejny produkt.

Specjaliści firmy Waldorf radykalnie przeprojektowali Iridium i wzbogacili go o całkowicie nowy model 49-klawiszowej, półważonej klawiatury z polifonicznym aftertouch – FATAR TP/8SK, tworząc Iridium Keyboard. Jest to pierwsza implementacja tej klawiatury na świecie.

 

[img:1]

 

Wspomniana klawiatura umożliwia zupełnie nowy poziom ekspresji, a wszystko to dzięki prawdziwie polifonicznemu aftertouch. Każdy z klawiszy wysyła oddzielny strumień pomiarów siły docisku, co pozwala na kształtowanie każdego dźwięku oddzielnie. Gdy połączymy to z matrycą modulacji, która pozwala na zaprogramowanie aż 40 różnych, niezależnych połączeń – zaczyna się robić naprawdę ciekawie.

 

 

Dzięki powiększonym względem oryginału gabarytom (851 x 355 x 110 mm) jeszcze więcej parametrów posiada dedykowane pokrętła na przednim panelu, co pozytywnie wpływa na szybkość i wygodę pracy z instrumentem. Dodatkowo znajdziemy też 6 przycisków Makro, do których możemy przypisać jedną z wielu dostępnych funkcji.

Tymczasem obejrzyjcie trailier i nowe demo od Matta Johnsona!

 

 
Syntezatory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > waldorf rozwiń listę sklepów

Yamaha CK - Twoje brzmienie. Gdziekolwiek
Więcej wiadomości