Zestaw do homerecordingu AKG - wszystko w jednym!

Zestaw do homerecordingu AKG - wszystko w jednym!

1 kwietnia 2022, 08:00
Producent: AKG JBL Soundcraft
Dystrybucja: ESS Audio

Takiego zestawu jeszcze nie było! Uzyskaj profesjonalną jakość dźwięku dzięki temu zestawowi od Harman Professional. Zawiera on wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać profesjonalną jakość dźwięku do podcastów, filmów, muzyki i nagrań. Już dziś przenieś swoją pasję na wyższy poziom.

 

Zestaw AKG w cenie 1.799 PLN składa się z:

 
  • Mikrofonu pojemnościowego AKG P120
  • Słuchawek AKG K52
  • Miksera Soundcraft Notepad 5
  • Koaksjalnych monitorów z Bluetooth JBL 104-BT

 

[img:1]

 

AKG P120

P120 to prawdziwy mikrofon pojemnościowy zbudowany na membranie 2/3 cala, który oferuje jakość i doskonałą wydajność. Membrana o niskiej masie zapewnia czysty dźwięk z dokładnymi szczegółami dla wokalu, mowy i instrumentów rejestrowanych w profesjonalnych studiach nagraniowych i domowych.

 

[img:2]

 

AKG K52

AKG K-52 to wysokiej klasy słuchawki zamknięte. Słuchawki zaprojektowane przez firmę, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były używane przy nagrywaniu wielu znaczących utworów w historii muzyki rozrywkowej. Zawsze, kiedy muzyka ma znaczenie, warto upewnić się, że usłyszysz każdy detal. AKG K 52 potrafią to zapewnić bez żadnego problemu. Profesjonalne, 40mm przetworniki oddadzą nawet najsubtelniejsze niuanse, dzięki czemu można być pewnym, że przygotowywany miks zabrzmi właściwie w każdym systemie. Niezależnie od tego, czy dopieszczamy wokale czy śledzimy przebieg linii basu, samodopasowujący się pałąk i lekka budowa zapewnią godziny komfortowej pracy.

 

[img:3]
 

Soundcraft Notepad 5

Ułatwia uzyskanie legendarnego brzmienia Soundcrafta w Twojej muzyce, podcaście lub filmie. Notepad-5 łączy profesjonalne, analogowe komponenty, słynny, cyfrowy processing sygnału HARMANa oraz wbudowany interfejs audio USB, który możesz używać w połączeniu ze swoim ulubionym oprogramowaniem do obróbki dźwięku, na Maca lub PC-ta. Obojętne czy jesteś piosenkarzem, czy podcasterem, Notepad-8FX ma do zaoferowania najlepsze możliwe rozwiązania, np. efekty Lexicona, dzięki którym w łatwy sposób dopieścisz wytwory swojej wyobraźni, które z pewnością zaimponują twoim słuchaczom.

 

[img:4]

JBL 104-BT

Kompaktowe monitory referencyjne JBL 104-BT to doskonałe uzupełnienie niedawno wprowadzonej do sprzedaży serii JBL One Series. Końcówka -BT zdradza, że „na pokładzie” popularnych 104-ek pojawił się Bluetooth 5.0, umożliwiający bezprzewodowy przesył dźwięku.

Na przednim panelu monitora obok regulacji głośności pojawił się przełącznik pozwalający na wybór źródła. Do wyboru mamy: Bluetooth, AUX, RCA, TRS albo wszystkie na raz. Dostępne jest też wyjście słuchawkowe wyciszające automatycznie pracę głośników.

 

[img:5]

Cena zestawu wynosi 1.799 PLN. Kupisz go w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce.

 

więcej: essaudio.pl
aktywne Monitory studyjne Miksery Cyfrowe Mikrofony Pojemnościowe Słuchawki Słuchawki profesjonalne Słuchawki studyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > AKG rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Soundcraft Soundcraft www.soundcraft.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > Soundcraft rozwiń listę sklepów

ESS Audio zaprasza na pierwszy odsłuch systemu JBL SRX900
Więcej wiadomości