Line 6 DL MK II - Nowa wersja absolutnego klasyka

Line 6 DL MK II - Nowa wersja absolutnego klasyka

6 kwietnia 2022, 11:00
Producent: Line6

Line 6 DL4 to bez wątpienia jeden z najważniejszych delay'ów w historii. Kultowa, zielona konstrukcja od 23 lat znajdowała się na niezliczonych podłogach największych gwiazd gitary. Najnowsza odsłona tej konstrukcji zapewnia garść nowości, jak i stare, sprawdzone brzmienia. 

 

 

Line 6 DL4 MK II jest następcą kultowego MK I, czyli delay'a/looper'a  który od ponad 23 lat gościł w pedalboardach największych gitarowych tuzów. Najnowsza odsłona tego zielnego klasyka zawiera zarówno brzmienia znane z oryginału jak i nowe algorytmy, znane m.in. z serii HX. 

 

[img:2]
 

Do dyspozycji dostajemy 6 presetów (122 przy pomocy MIDI), cztery przełączniki nożne oraz sześć pokręteł - dla użytkowników "jedynki" znajomy widok. Polepszeniu została kompatybilność urządzenia dzięki wejściu mikrofonowemu, sterowaniu MIDI oraz wejściom i wyjściom mono/stereo. 

 

[img:3]

Sam looper dysponuje czasem nagrywania rzędu 240 sekund, który bez problemu może zostać wydłużony dzięki zastosowaniu karty micro SD. Warto również nadmienić, że DL4 MK II jest mniejsze i lżejsze od poprzednika dzięki zlikwidowaniu zasialania za pomocą baterii. 

 

[img:4]
 
więcej: line6.com
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Jazda obowiązkowa dla fanów Rust in Peace Megadeth!
Więcej wiadomości