System kinowy i multimedia: Cavatina Hall - część VI

System kinowy i multimedia: Cavatina Hall - część VI

13 kwietnia 2022, 08:00
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Wraz z partnerem Awaco, firma Audio Plus dostarczyła niebagatelny system kinowy. W jego skład wchodzą: najwyższej jakości projektor 4K o jasności 35 tysięcy lumenów wraz z optyką i serwer kinowy – wszystko firmy Barco – a do tego procesor dźwięku kinowego Dolby oraz zwijany ekran, o powierzchni 102 metrów kwadratowych, firmy Gerriets.

 

Spis treści:

 

 

System kinowy 4k z automatycznie rozwijanym ekranem

[img:1]

 

Jego ruchem steruje dedykowane rozwiązanie Garriets i warto dodać, że spuszczanie ekranu odbywa się bezgłośnie i szybko. Dodatkowo Cavatina Hall dysponuje również odtwarzaczem Blu-ray 4K i procesorem wizyjnym ze skalerem. Możliwości sali w zakresie kinotechniki, jak i każdego innego rodzaju technologii scenicznych, są zatem imponujące. Ale nie wolno zapominać, że Cavatina Hall to więcej niż sala koncertowa.

 

[img:2]

[img:4]

 

System informacji audiowizualnej

Ciekawym rozwiązaniem technologicznym Cavatina Hall jest system informacji wizualnej dla gości. W holu na każdym piętrze umieszczone są monitory wysokiej rozdzielczości, które pracują w centralnie zarządzanej sieci Digital Signage. Składa się ona z 10 ekranów marki Sony, umieszczonych w wielu miejscach foyer, oraz 10 odtwarzaczy treści informacyjnych firmy BrightSign. Pozwala to managerom sali koncertowej nie tylko na wyświetlanie treści informacyjnych dla słuchaczy koncertu, zanim wejdą oni na salę koncertową, ale także na sprzedawanie powierzchni reklamowej.

 

[img:8]

[img:5]

[img:6]

 

Zobacz ciekawe technologie użyte w CAVATINA HALL:

 
audio instalacje - dźwiek immersyjny dźwięk przestrzenny 360
https://www.infomusic.pl/img/artykuly/zdjecia/MC4wNjQ1ODIwMCAxNjQ4OTI1NzEy.jpg Optocore, sieci audio, dante w CAVATINA HALL
Opis aktywnego nagłośnienia firmy L-Acoustics SYVA system kina w sali koncertowej

Procesory dźwięku Multimedia Projektory Ekrany, tablice w Polsce Ciekawe instalacje

Pro Audio

Nowe kolumny radiatorowe od Electro-Voice'a... że jakie kolumny?
Więcej wiadomości