Novation FLKey - Idealne kontrolery MIDI dla FL Studio

Novation FLKey - Idealne kontrolery MIDI dla FL Studio

6 kwietnia 2022, 13:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Jest nam niezmiernie miło powitać Novation FLkey Mini i FLkey 37 - pierwsze klawiszowe kontrolery MIDI w pełni zintegrowane z FL Studio. Kontrolery te posiadają wszystko, czego pasjonat produkcji muzycznej potrzebuje, aby z łatwością tworzyć muzykę w swoim ulubionym DAW.

Przechodząc do konkretów FLkey:

  • Kontroler praktycznie przenosi znany i lubiany mikser FL Studio wprost pod nasze palce, dając dostęp do wszystkich niezbędnych parametrów. 
  • Został stworzony dla muzyków na każdym poziomie zaawansowania.
  • Posiada też kilka potężnych funkcji, które uwalniają ogromne pokłady kreatywności i inspiracji.
  • Dla modele:
  • Więcej o kontrolerach MIDI na INFOMUSIC.PL

 

 

Producenci mogą programować bity i tworzyć wysokiej jakości utwory z łatwością dzięki integracji Channel Rack z siatką padów. Dzięki mapowaniu parametrów miksera bezpośrednio do pokręteł FLkey miksy mogą zostać błyskawicznie dopracowane do perfekcji.

 

[img:3]
 

Funkcja Scale podtrzymuje inspiracje nawet w trakcie długich sesji, pozwalając na błyskawiczne tworzenie nowych progresji i melodii. Z FLkey możesz kontrolować instrumenty i automatykę, przeglądać presety wtyczek Image Line oraz stworzyć własne mappingi w trybach Custom Mode dla bardziej spersonalizowanego sposobu pracy.

 

[img:2]

 

Dla kogo: FLkey Mini?

FLkey Mini jest idealnym towarzyszem dla użytkowników FL Studio pozostających w ruchu. Ta kompaktowa, 25-klawiszowa klawiatura MIDI łączy bezpośrednią kontrolę nad najważniejszymi funkcjami FL studio z naszymi najlepszymi mini klawiszami w historii. Producenci mogą skupić się nad szlifowaniem swojego brzmienia i tworzeniem lepszych tracków nie patrząc na monitor.

 

[img:4]

 Dla kogo: FLkey 37?

FLkey 37 z kolei oferuje artystom pełnowymiarowe klawisze z większą liczbą oktaw, jednocześnie komfortowo mieszcząc się w studyjnym setupie aspirującego producenta. FLkey 37 posiada również dodatkowe funkcje, takie jak kontrola nad Channel rack, tryb Fixed Chord i User Chord, który pozwala grać własne akordy jednym palcem. Tryb Scale Chord umożliwia grę predefiniowanych akordów w ośmiu różnych skalach z pomocą padów FLkey.

Novation FLkey ma być idealną klawiaturą i kontrolerem MIDI do produkcji w FL Studio na najwyższym poziomie. Jej funkcje pozwalają producentom ożywić swoją kreatywność i szybko kończyć utwory. To narzędzie, na którym producenci mogą rozwijać swoje umiejętności i korzystać ze swojego oprogramowania w bardziej bezpośredni i instynktowny sposób. Bliżej muzyki. Bez ograniczeń.

Ceny Novation FLkey

  • Cena FLkey Mini około: 440 zł
  • Cana FLkey 37 MK3 około: 890 zł

 

[img:1]
 
Klawiatury sterujące Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Waldorf Streichfett teraz jako… wtyczka!
Więcej wiadomości