Adam Hall zapowiada sporo nowości na Prolight+Sound 2022 (Nagłośnienie & Oświetlenie)

Adam Hall zapowiada sporo nowości na Prolight+Sound 2022 (Nagłośnienie & Oświetlenie)

8 kwietnia 2022, 12:00
Producent: LD Systems Cameo Gravity
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Trzy lata po ostatniej edycji targów Prolight+Sound w 2019 r. targi wracają do Frankfurtu nad Menem. Ich specjalizacją jest oczywiście: nagłośnienie i oświetlenie.  Adam Hall Group będzie również obecna na targach w dniach 26-29 kwietnia z dwoma stoiskami dla swoich marek Cameo i LD Systems, aby zaprezentować nowe produkty ze swojego bogatego portfolio technologii eventowych.

Wśród nowości zapowiedzianych wiemy o już o najnowszych oprawach oświetleniowych Cameo OTOS H5, dla sceny, teatru, architektury i transmisji, ale w temacie nagłośnienia milczą jak zaklęci. Nieoficjalnie możemy zdradzić, że redakcja INFOMUSIC.PL została zaproszona na pokaz przedpremierowy. 

Oprócz nowych opraw oświetleniowych Cameo dedykowanych dla sceny, teatru, architektury i transmisji, zwiedzający będą mogli zapoznać się z przełomowym rozwiązaniem w zakresie nagłośnienia marki LD Systems.

 

[img:1]

 

LD Systems

LD Systems pojawia się na targach Prolight+Sound z jednym tylko produktem. Tylko JEDEN produkt - a jednak o wiele więcej. Na swoim stoisku (Hala 11.0 #C31) producent sprzętu pro audio zaprezentuje kolejny kamień milowy w historii swojej marki. Skalowalny system, który wyznacza nowe standardy pod względem łatwości obsługi i elastyczności na rynku profesjonalnego użytku.

Odliczanie rozpoczęte! Zarejestruj się tutaj, aby mieć pewność, że niczego nie przegapisz.

 

[img:4]

 

Cameo OTOS H5

Dzięki nowemu OTOS H5 marka Cameo odpowiada bezpośrednio na potrzeby profesjonalnych projektantów oświetlenia i firm rentalowych, które potrzebują w swoim portfolio hybrydowej ruchomej głowicy typu beam spot wash, w pełni przystosowanej do „jazdy po każdej nawierzchni”.

Oprócz zastosowania w miejscach o dużej pojemności ze względu na wysoki strumień świetlny (19 000 lm), dzięki stopniu ochrony IP65 ruchoma głowica OTOS H5 szczególnie dobrze sprawdzi się w plenerze, np. podczas koncertów i festiwali na świeżym powietrzu. Ten niezwykle elastyczny reflektor 3 w 1 łączy w sobie potężną moc światła i efektów z niewielką masą wynoszącą zaledwie 33 kg, dzięki czemu OTOS H5 jest obecnie najlżejszym produktem w swojej klasie wydajności.

 

Cameo P2

W serii P2 Cameo prezentuje swoje pierwsze profilery dla profesjonalnego sektora teatralnego, telewizyjnego i eventowego. Seria obejmuje reflektory profilowe LED w wersjach Tungsten, Daylight i Full-Color (RGBAL), które zachwycają wyjątkowo wysokimi wartościami CRI (96) i TLCI, zapewniającymi wierne oddawanie barw. Modele P2 o strumieniu świetlnym 15 000 lm doskonale zastępują tradycyjne reflektory profilowe o mocy 1 kW.

Oprócz możliwości wyboru modulacji szerokości impulsu (do 25 kHz) w celu zapewnienia pracy bez migotania, profilery z obsługą RDM mogą być elastycznie regulowane pod względem szerokości kąta wiązki (15-50°) za pomocą opcjonalnych wymiennych soczewek. Aby umożliwić bezprzewodowe sterowanie za pomocą W-DMX, profilery P2 można wyposażyć w Cameo iDMX STICK.

 

[img:3]

 

Cameo LUXIS

Nowa lampa Cameo LUXIS FC jest niezbędnym elementem każdego profesjonalnego zestawu oświetleniowego. Dzięki wyposażeniu w 200-watową diodę RGBALC 6-in-1 COB LED model LUXIS FC oferuje doskonałe odwzorowanie kolorów (CRI > 92) w połączeniu z wysoką skutecznością świetlną (7750 lm) i nadaje się na rynek wynajmu, a także do stosowania w teatrach i na wystawach.

Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi QuickChange, umożliwiającemu szybką i łatwą wymianę soczewek, kąt wiązki światła reflektora LED można regulować bez użycia osobnych narzędzi. Aby umożliwić bezprzewodowe sterowanie DMX, lampę LUXIS FC można również wyposażyć w opcjonalny Cameo iDMX STICK. Opatentowana technologia SPIN16 umożliwia również szybki i elastyczny montaż dzięki 16-milimetrowemu króćcowi TV zintegrowanemu z uchwytem montażowym.

 

Cameo STUDIO PAR G2

Na targach Prolight+Sound marka Cameo po raz pierwszy zaprezentuje nową generację serii STUDIO PAR. Obejmuje on modele STUDIO PAR 4 G2, STUDIO PAR 6 G2 i STUDIO PAR TW G2, które dedykowane są dla firm rentalowych, mniejszych teatrów i DJ-ów, którzy poszukują wszechstronnego reflektora LED PAR, będącego najnowocześniejszym rozwiązaniem w dziedzinie technologii oświetleniowej. Nawet w najmniejszej wersji (STUDIO PAR 4 G2), seria G2 przekonuje zintegrowanym mieszaniem wszystkich kolorów; STUDIO PAR 6 G2 rozszerza możliwości jeszcze bardziej dzięki wersjom oferującym paletę kolorów oraz Amber i UV.

Nową serię STUDIO PAR G2 uzupełnia „strojony” wariant ze światłem białym STUDIO PAR TW G2 z dwunastoma diodami LED. Oprócz opcjonalnego bezprzewodowego sterowania DMX za pomocą Cameo iDMX STICK, nowa seria G2 jest kompatybilna z opatentowaną technologią SPIN16.

 

[img:2]

 

LD Systems i Gravity w dziale Performance + Production Hub

Dzięki nowemu centrum Performance + Production Hub, Prolight+Sound - we współpracy z Sample Music Festival - rozszerza swoją ofertę produktów i usług w zakresie wyznaczających trendy rynkowe tematów audio, takich jak remiksowanie na żywo, zapętlanie, kontroling i wiele innych. LD Systems - jako główny sponsor dla sektora audio - oraz Gravity (stoisko PH.VIAA08) będą również częścią interaktywnej Strefy Doświadczeń w 2022 r. i będą wspierać obszary produkcji audio, DJ i cyfrowych występów na żywo za pomocą swoich zaawansowanych rozwiązań praktycznych.

 

Cieszymy się, że Prolight+Sound w końcu powraca. Po przerwie wracamy na targi techniki eventowej z dużym entuzjazmem i znakomitymi nowymi produktami oraz liczymy na liczne spotkania z naszymi partnerami, klientami i kolegami z branży. Ponowny start branży technologii eventowych już się rozpoczął - a my nie możemy się doczekać, aby aktywnie pomóc w jego kształtowaniu. Do zobaczenia we Frankfurcie!.

Markus Jahnel - COO Adam Hall Group

 

Produkty Adam Hall znajdziesz na stanowiskach:

 
 • LD Systems
  11.0 #A21
 • Cameo
  12.1 #B24
 • Gravity
  Performance + Production Hub w Portalhaus
  PH.VIAA08

 

Ruchome głowy Reflektory Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gravity rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Show Makers European Forum już 15-16 lutego w Krakowie
Więcej wiadomości