Heartland Festival w Danii

Heartland Festival w Danii

2 czerwca 2023, 16:51

Heartland Festival odbywa się w przepięknym otoczeniu w Egeskov na wyspie Fionii. Festiwal łączy międzynarodowy program z muzyką, sztuką, rozmowami i jedzeniem, prezentując tym samym rozszerzony format festiwalu na duńskiej ziemi.

Od samego początku Heartland podkreśla szeroką gamę kultur, które przechodzą przez ekstazę, wyzwanie i oczyszczanie – jednocześnie eksplorując ewolucję gastronomiczną, uwikłania polityczne oraz zarówno nowe, jak i stare odmiany muzyki. Heartland jest głęboko zakorzeniony i zaangażowany w lokalną społeczność otoczoną przez Egeskov i całą Fionię, z której wyłonił się w 2016 roku.

Program festiwalu zatopiony w muzyce, sztuce, rozmowach i żywności obejmuje wiele głosów, środowisk, wiedzy i perspektyw. Heartland prezentuje wszystkie formy muzyki, gospodarze wykładów kwestionują każdy aspekt życia, kuratorują sztukę, demonstrują przekonanie i odważają się eksperymentować z jedzeniem. Nasza praca dociera do wszystkich zakątków globu, aby odkrywać i eksplodować szalenie różne podejścia do współczesnych festiwali.

Heartland oczywiście nie byłby odpowiednim festiwalem bez muzyki. Wiedząc, jak ważna jest muzyka dla naszych gości, naszą ambicją jest wprowadzenie w czasie tworzenia programu mieszanki międzynarodowych supergwiazd, a także nowych odmian duńskiej sceny muzycznej.

Chociaż festiwale zwykle nie są kojarzone z innymi instytucjami, takimi jak galerie i muzea, sztuka jest jednak szczególną częścią tożsamości Heartland. Celem jest prezentacja sztuki uznanych i obiecujących artystów międzynarodowych i duńskich w celu omówienia kontrastów między sztuką współczesną, przestrzenią plenerową i XVI-wiecznym zamkiem. Co się dzieje, gdy sztuka wyjdzie z instytucji i zleje się z tłumem festiwalowiczów w Egeskov?

Jedną z podstawowych wartości Heartland jest angażowanie naszych gości i zapewnianie nowych perspektyw patrzenia na świat. Mamy nadzieję, że uda nam się to osiągnąć poprzez kolejną bardzo ważną część tożsamości Heartland: nasz program rozmów. Duńscy i zagraniczni uczestnicy są zaproszeni do dyskusji i omawiania pomysłów, problemów i rozwiązań związanych z czasem i światem, w którym zamieszkujemy.

Nasza ambicja, aby tworzyć wyjątkowe doznania kulinarne z naciskiem na lokalne produkty i wyjątkową jakość, jest tym, co napędza nas do wprowadzenia jedzenia na stół w Heartland. Oczywiście każdy musi jeść, gdy uczestniczy w festiwalu, ale w Heartland nie zadowala nas tylko napełnianie żołądków. Zapraszając szeroką gamę szefów kuchni, ekspertów kulinarnych i przedsiębiorców z branży spożywczej do przyłączenia się do nas w Egeskov, zachęcamy naszych gości do myślenia o jedzeniu i delektowania się nim w nowy, ekscytujący sposób.

Alternatywa

Muzyka

Nowy singiel Brodki
Więcej wiadomości