Audac VEXO - Ciekawe nagłośnienie aktywne do zadań plenerowych

Audac VEXO - Ciekawe nagłośnienie aktywne do zadań plenerowych

20 kwietnia 2022, 10:25
Producent: AUDAC
Dystrybucja: VIDIS SA

Audac wzbogacił serię nagłośnienia instalacyjnego VEXO o nową linię kolumn aktywnych. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi kolumny (110A / 112A / 115A) stają się niezależnym rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się we wszelkich zastosowaniach mobilnych do nagłośnienia np. sali na spotkania czy małych imprez plenerowych. Oba rozwiązania serii VEXO (aktywne i pasywne) pozwolą na jeszcze bardziej elastyczne wykorzystanie kolumn w rozbudowanych / hybrydowych aplikacjach nagłośnienia. 

audac VEXO Głosniki aktywneNajnowsze kolumny wyposażono w 1.7-calowy przetwornik wysokotonowy oraz (zależnie od wersji) 10, 12 lub 15-calowy głośnik niskotonowy z cewką 2.5 lub 3 cala. Kolumny obudowano 15-milimetrową sklejką pokrytą powłoką poliuretanową, zwiększającą odporność na uderzenia.

Zestawy wyposażono także w standardowe gniazdo statywu i punkty montażowe M10, dając wiele możliwości aplikacji. Opcjonalny uchwyt Clever U umożliwia montaż zestawów VEXO zarówno w poziomie, jak i w pionie w zakresie od -90° do +35°. Inny opcjonalny uchwyt, MBK, pozwala na montaż serii VEXO na suficie, co daje możliwość dyskretnej instalacji głośników w każdym środowisku.

Instalując opcjonalny interfejs sieciowy ANI44XT Dante, serię VEXO można zintegrować z dowolną siecią AV obsługującą Dante i przesyłać dźwięk cyfrowy za pomocą dowolnego kompatybilnego rozwiązania dostępnego na rynku.

 

[img:3]

[img:4]

Możliwość wykorzystania w instalacjach stałych, zarządzanie nagłośnieniem także poprzez aplikację

 

Dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji, VEXO zapewnia czysty i naturalny dźwięk o wysokiej moc i dużej skuteczności, natomiast seria bliźniaczych głośników pasywnych świetnie nadaje się do stałych instalacji, takich jak bary, sale taneczne i wszystkie inne miejsca wymagające większej ilości basu.

 

 

[img:5]

 

więcej: audac.eu
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne Pełnopasmowe aktywne Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

AUDAC AUDAC www.audac.be

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

70 km kabli PROCAB w Burj Khalifa
Więcej wiadomości