Meadows In The Mountains Festival w Bułgarii

Meadows In The Mountains Festival w Bułgarii

23 kwietnia 2022, 23:21

Meadows In The Mountains stał się jednym z najbardziej wyjątkowych festiwali muzycznych na świecie, odbywającym się w bułgarskich górach Rodopy. Ta prawdziwie inspirująca przygoda z muzyką i sztuką polega na uwolnieniu się z okowów miejskiego życia i ucieczce w przestrzeń i spokój tej lokalnej społeczności bułgarskiej, z którą mieszka większość odwiedzających festiwal.

Meadows in the Mountains obchodzi w tym roku swoje opóźnione dziesiąte urodziny z edycją jak żadna inna, z naszym największym składem i programem partnerskim. 

Cieszymy się, że możemy powitać w górach najdłuższą listę artystów w 2022 roku, m.in. Ivan Smagghe, Qendresa, Alabaster Deplume, Quest, Wayne Snow, Sugar Free, Cassy, ​​Giegling, Soccer 96, Zeitgiest Freedom Energy Exchange , Bruce, Gideon, Dr Banana i wielu innych.

Ten rok przynosi ekscytujące partnerstwa w góry z takimi jak niesamowite Total Refreshment Centre, DJs for Climate Action, Vision 2025, Cassette Head Sessions, Ecolibrium, Sofia Pride, Geigling i Oceanic Global, żeby wymienić tylko kilka.

W ramach obchodów dziesięciolecia dodajemy do programu nowy element. Po raz pierwszy w historii czwartek będzie dniem pełnym muzyki i rozrywki, dzięki czemu Meadows in the Mountains 2022 będzie czterodniowym festiwalem i największą dotychczas edycją Meadows.

Dzięki rozbudowanym dzikim kempingom i inicjatywom ekologicznym na terenie festiwalu, w tym roku będzie to również nasza najbardziej zrównoważona i regeneracyjna edycja, z nowymi bankami deszczowymi i kompostowymi prysznicami i toaletami, więcej lokalnie pozyskiwanej żywności i składników, więcej eko-sztuki zbudowanej z górskich materiałów, i wiele więcej.

Współzałożyciel Meadows, Benjamin Sasse, powiedział: „Po 12 latach wytrwałości i służby na rzecz magicznego ruchu górskiego, z niecierpliwością czekamy na nasze opóźnione obchody w tym roku. Ogromne podziękowania dla naszego zespołu rezerwacji i menedżera Bruno Schmidta za stworzenie unikalnej i intuicyjnej filozofii i wizji rezerwacji. Wszyscy jesteśmy podekscytowani dalszym rozwojem naszej podziemnej sieci w ciągu najbliższych 10 lat i obiecujemy nadal prezentować oddolną scenę muzyczną”.

Łąki w górach nie przypominają żadnego innego święta na ziemi; wyjątkowo magiczna kraina czarów położona na szczycie pięknych Rodopów we wsi Polkovnik Serafimovo, 1000 m n.p.m. i rzut kamieniem od granicy z Grecją.

Revelers powrócą na 4 dni występów na żywo i DJ-ów z całego światowego spektrum muzycznego, a także indywidualnych zajęć wellness, wystaw sztuki i warsztatów ekologicznych. Festiwal zbudowany jest na zasadach rodziny, wspólnoty, natury, intymności, kreatywności, duchowości, świadomej edukacji i kultury regeneracyjnej. To święto muzycznej i artystycznej różnorodności i inkluzywności; okazja do wsparcia muzyki undergroundowej i zaprezentowania eklektycznej mieszanki talentów w naprawdę wyjątkowej lokalizacji.

W skład festiwalu wchodzą wyzywająco undergroundowi i beztroscy komercyjni artyści, którzy prezentują tych, którzy podzielają ich wartości społecznej harmonii i wyrażania siebie, czyniąc z tego festiwal eksploracji dla ludzi, którzy mają szczęście udać się w góry. Nie ma lepszego widoku niż oglądanie wschodu słońca w górach.

Ciesz się naszą różnorodną ofertą muzyczną podzieloną na cztery sceny, każda z własnym wyrazistym charakterem. Łatwo jest złapać coś nowego na głównej scenie, zanim zgubisz się w lesie lub pochwalisz bas na scenie świątynnej, zanim przeżyjesz wschód słońca, gdy będziesz znajdował się ponad chmurami. Nasz obszar dobrego samopoczucia w samym centrum festiwalu jest równie bogaty w jego ofertę. Zróżnicowany program zajęć, w tym kilka zajęć jogi każdego dnia, z warsztatami inspirującymi tematami wszelkiego rodzaju, takimi jak medycyna roślinna, tarot i ajurweda. Wieczory dają możliwość poznania uduchowionych uroczystości, śpiewów, ceremonii kakao i wyboru utalentowanych muzyków. Miłośnicy dobrego samopoczucia mogą spędzić całe cztery dni tylko w tej okolicy.

[img:1]

Electronic & dance

Muzyka

Montreux Jazz Festival w Szwajcarii
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz