Theodore - Limitowana seria Gibsona inspirowana rysunkiem T. McCartego

Theodore - Limitowana seria Gibsona inspirowana rysunkiem T. McCartego

29 kwietnia 2022, 11:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Ted McCarty jest synonimem złotych lat firmy Gibson. Były prezydent firmy przewodził tak ikonicznym projektom jak Explorer, Flying V, stał też na czele firmy przy owianych legendą Les Paulach z roczników 1957, 58 czy 59. Niedawno odnaleziony szkic Teda z 18 marca 1957 roku znalazł właśnie ujście w limitowanej do zaledwie 318 egzemplarzy serii gitar Theodore. 

 

[img:1]

 

Gibson Theodore to limitowana do zaledwie 318 sztuk seria gitar, wyprodukowanych w Custom Shopie firmy, inspirowana szkicem autorstwa Theodora McCartego. Gitary te posiadają koprus wykonany z olchy (z orzechową przekładką), mahoniowy gryf, który wieńczy palisandrowa podstrunica. 

 

[img:3]

[img:4]

 

Całość napędzana jest parą przetworników P-90 a za stabilność intonacji odpowiadają klucze Kluson. Gibson Theodore wyprodukowany został w trzech wersjach kolorystycznych (Natural, Cherry oraz Ebony) i dostępny jest w cenie 4.999 dolarów. Historia kosztuje! 

 

[img:2]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowa, rewolucyjna seria wzmacniaczy od Blackstar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz