Markus King MK Ultra - Limitowany Orange made in USA

Markus King MK Ultra - Limitowany Orange made in USA

28 kwietnia 2022, 11:00
Producent: Orange Amps

Brytyjski wzmacniacz made in USA - brzmi jak bluźnierstwo, a jednak! Najnowszy, limitowany Orange Markus King MK Ultra przeszedł właśnie taką drogę ze stołu kreślarskiego do finalnej wersji. Ta niesamowicie prosta konstrukcja z pewnością trafi w gusta gitarowych purystów oraz miłośników kostek. 

 

 

[img:1]

 

Orange Markus King MK Ultra to 30-wattowa, w pełni lampowa konstrukcja, oparta o parę lamp 12AX7 w sekcji przedwzmacniacza oraz parę 6L6GC w sekcji końcówki mocy. Mamy do dyspozycji spartańską, aczkolwiek skuteczną w swojej prostocie korekcję: Sing (treble), Deep (bass) oraz Volume (oprócz oczywistej funkcji głośności pełni również rolę tone). 

 

[img:3]

 

Wzmacniacze tego typu są niezwykle czułe zarówno na rodzaj instrumentu (jak i artykulację grającego) oraz podnoszenie stopnia głośności, który podnosi poziom saturacji i przełamuje lampy w sekcji mocy. Z pewnością nie jest to wzmacniacz dla każdego, ale miłośnicy takich prostych platform, z pewnością docenią atuty Orange Markus King MK Ultra

 

[img:2]
 
Głowy gitarowe Wzmacniacze

Gitara

Nowa, rewolucyjna seria wzmacniaczy od Blackstar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz