G2 Thunderbird - Nowa sygnatura Gene Simmonsa z Kiss wprost od Gibsona

G2 Thunderbird - Nowa sygnatura Gene Simmonsa z Kiss wprost od Gibsona

27 kwietnia 2022, 09:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Gibson Gene Simmons G2 Thunderbird nie pozostawia jeńców. Ta prosta i skuteczna maszyna do produkowania decybeli opakowana w spartańską, aczkolwiek gustowną estetykę legendarnego basisty Kiss. 

 

 

Gibson Gene Simmons G2 Thunderbird to pierwszy owoc współpracy basisty Kiss z amerykańskim potentatem. Instrument wyposażony został w mahoniowy korpus oraz mahoniowy gryf, który wieńczy hebanowa podstrunnica. Całość napędza para przetworników Gibson Thunderbird, podczas gdy za intonację odpowiada mostek Hipshot wraz z kluczami tej samej firmy. 

 

[img:1]

 

Przetworniki posiadają oddzielne potencjometry volume oraz wspólny tone. Dostępna jest jedna wersja kolorystyczna (hebanowa) z którą świetnie komponuje lustrzana płytka z dyskretnym logiem Simmonsa. Do zestawu dołączony jest twardy futerał.

 

[img:2]

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowa, rewolucyjna seria wzmacniaczy od Blackstar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz