Audio Plus zdobywa nagrodę Top Builder za technologie sceniczne  w Cavatina Hall

Audio Plus zdobywa nagrodę Top Builder za technologie sceniczne w Cavatina Hall

22 kwietnia 2022, 13:00
Producent: L-Acoustics
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Top Builder to nagrody branży architektonicznej dla najlepszych produktów, budów i usług budowlanych. Audio Plus z dumą ogłasza, że otrzymała Top Buildera 2022 za projekt, dostawę, instalację i integrację systemów technologii scenicznych do sali koncertowej Cavatina Hall.

Zobacz także: Dźwięk immersyjny L-ISA w CAVATINA HALL (ciekawe instalacje audio)

 

[img:3]

 

Cavatina Hall to otwarta na początku roku sala koncertowa w Bielsku-Białej, wyjątkowa pod względem architektury i artystycznych celów. Audio Plus dostarczyła i zamontowała tu innowacyjny system nagłośnieniowy, oparty na technologii dźwięku immersyjnego  L-Acoustics L-ISA i rozbudowanej strukturze sieciowej, a także wszystkie pozostałe technologie sceniczne.

 

[img:2]

 

Tytułem TopBuilder – od wielu lat cenionym przez branżę – Redakcja i Rada Naukowa magazynu Builder już po raz 14. nagrodziła inwestorów, architektów, wykonawców oraz producentów za wyróżniające się na polskim rynku budowlanym realizacje i rozwiązania. W gronie zwycięskich produktów są zarówno nowości, innowacje, jak i towary zweryfikowane rynkowo, zaś wśród nagrodzonych usług – godne uwagi i modernizacje i instalacje.

 

Firma Audio Plus otrzymała nagrodę w kategorii Usługa/Innowacja za technologie sceniczne zainstalowane w Cavatina Hall. Instalacja obejmowała najnowocześniejsze rozwiązania sceniczne i audiowizualne, od mikrofonów przez śledzenie dźwiękiem i światłem, monitoring sceniczny, komunikację interkomową, kinotechnikę, oświetlenie, aż po informację wizualną dla gości. Systemy te złączono w zaawansowaną sieć cyfrowo-analogową, a zwieńczeniem całości jest immersyjny system nagłośnieniowy L-ISA marki L-Acoustics.


Zobacz szczegóły realizacji: CAVATINA HALL

[img:5]

 

Nie pozostaje nic innego jak tylko cieszyć się, że branże budowlana i architektoniczna doceniają wagę dźwięku oraz jakości rozwiązań technologicznych. Cavatina Hall jest w tym zakresie w czołówce światowej wśród obiektów kulturalnych i komercyjnych.

 

[img:4]
Od lewej (Audio Plus): Paweł Kuhn, Sylwester Wojcieszek 
 
więcej: audioplus.pl
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

L-Acoustics L-Acoustics www.l-acoustics.com

Dystrybucja w Polsce:

Tommex nagłośnił salę koncertową ZSM we Włocławku
Więcej wiadomości