Era 150 - Nowy PAR i głowa typu wash od Martin Professional

Era 150 - Nowy PAR i głowa typu wash od Martin Professional

2 maja 2022, 09:00
Producent: Martin Professional
Dystrybucja: Stage Source SA

Nowa oprawa LED od Martin Professional, Era 150, dostępna jest w dwóch wersjach. Do wyboru jest ruchoma głowa typu wash oraz oprawa typu PAR. Oba urządzenia zapewniają wiodący w swojej klasie strumień świetlny oraz wąski zoom o dużej intensywności. Dają możliwość pełnej kalibracji barw, dla jak najlepszego odwzorowania kolorów oraz kontroli temperatury barwowej. Ich atuty gwarantują niezwykłą wszechstronność, zachowując przy tym kompaktowe wymiary oraz niewielką wagę.

Swoją wydajność oprawy zawdzięczają nowo zaprojektowanemu systemowi optyki. Zapewniają szeroki zakres pracy zmotoryzowanego zoomu od 4.2º do 58 º, gwarantując wyższą wydajność oraz wyjątkowo szerokie pole pokrycia. Pozostałe udoskonalenia obejmują zaawansowane funkcje kalibracji kolorów, jak również tryb rozszerzonej gamy kolorów oraz kanał CTC, który modyfikuje kanały RGB.

 

[img:1]
 
Silnik LED stanowią diody 7x40W RGBW o strumieniu świetlnym na wyjściu na poziomie 3.900lm oraz możliwości sterowania temperaturą barwową w zakresie od 1.800 do 10.000K. Ta doskonała moc wyjściowa pozwala na pokrycie zarówno dużych scen, jak i miejsc gdzie wymagana jest większa odległość rzutu.

W połączeniu z nowo zaprojektowanym systemem optycznym, oprawy mogą generować precyzyjną wiązkę o kącie około 4º zapewniając przy tym intensywność na poziomie ponad 370.000cd. Po za doskonałym pokryciem, idealnie nadają się do tworzenia ostrych i mocnych wiązek. Pozwalają uzyskiwać efekty, które wcześniej nie były możliwe w urządzeniu tej wielkości.

 

[img:2]

 

Dodatkową zaletą opraw jest możliwość pracy w trybie ultra cichym. Specjalnie zaprojektowany system chłodzenia zapewnia pracę na poziomie 33dB, czyli porównywalną z ludzkim szeptem.

Oprawa typu PAR posiada dodatkową funkcjonalność usprawniającą konfigurację oraz pozycjonowanie urządzenia. Po naciśnięciu przycisku urządzenie tymczasowo przełącza się na ustawienia pełnej mocy (biały kolor oraz regulowany zoom), aby natychmiast potwierdzić ostrość oraz ustawioną pozycję.

Precyzję urządzenia zapewnia 16-bitowy system sterowania ściemnianiem, kolorem, zoomem oraz ruchem dla oprawy typu wash. Urządzenia komunikują się z wykorzystaniem protokołu DMX-512. Oprawa typu PAR pobiera 300W natomiast wash 340W. Obie wersje ważą około 7kg.

 

PAR Reflektory wash Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Martin Professional Martin Professional www.martin.com

Dystrybucja w Polsce:

Stage Source SA

tel.: +48 780 164 609
Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 09-17

NIP: 701 078 01 50

REGON: 368 851 112
KRS: 0000705980

adres:
Al. Wilanowska 263 02-730 Warszawa

Oświetlenie

Niebywała istalacja Cameo w klubie Cheetah w Atlancie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz