Warsztaty z udziałem Petera Szendofi i Piotra Czyji już 29 maja

Warsztaty z udziałem Petera Szendofi i Piotra Czyji już 29 maja

6 maja 2022, 09:00

Ostatnio nie ma zbyt wielu stacjonarnych warsztatów perkusyjnych w naszym kraju. Pod koniec maja ten stan rzeczy się trochę zmieni za sprawą Piotra Czyji. Organizuje on spotkanie wraz z udziałem świetnego muzyka z Węgier.

 

[img:1]

 

Już 29 maja w niedzielę będzie okazja do wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach perkusyjnych. Poprowadzi je instruktor Drumset Academy Piotr Czyja oraz gość z Węgier, artysta Meinl Cymbals - Peter Szendofi. Peter Szendofi wykłada w Drummers Collective w Nowym Jorku oraz podróżuje po całym świecie z klinikami i warsztatami od Europy po Stany Zjednoczone i Japonię. Był gościem znanego portalu dla perkusistów Drumeo, gdzie przygotował lekcję dotyczącą rytmów D'n'B.

 

 

Miejsce wydarzenia jest znane dużej części osób z perkusyjnego światka. Jest tak ze względu na sporą ilość wydarzeń tam się odbywających. Studio nagrań Maq Records przeszło niedawno mały lifting, który ma pomóc w jeszcze bardziej przyjemnym spędzaniu tam czasu. Oczywiście ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona, więc warto zarezerwować swoje miejsce już dziś.

 

[img:2]

 

Spotkanie będzie składało się z dwóch części. Pierwsza z nich będzie interaktywna i dotyczyła techniki werblowej (uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą swoich stanowisk: krzesło, pad, pałki). Druga część to część zestawowa - będzie to pokaz gościa z Węgier. Zapisy oraz bardziej szczegółowe informacje dostępne są pod adresem - [email protected]. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 110 zł.

 

Akustyczne

Perkusja

Warsztaty z Maćkiem Gołyźniakiem w łódzkim Drum Roomie
Więcej wiadomości