Oświetlenie JB-Lighting: ciche, jasne, europejskie!

Oświetlenie JB-Lighting: ciche, jasne, europejskie!

5 maja 2022, 12:00
autor: Daniel Zimerman
Producent: JB Lighting
Dystrybucja: Stage Source SA

Czynniki decydujące o zakupie opraw oświetleniowych są różne, zależne tak na prawdę od miejsca, w którym będą wykorzystane. Czasem chodzi o cenę, często o bezszelestną pracę, prawie zawsze o jak najdłuższą żywotność i niezawodność. W ostatnim czasie także termin "dostępność" stał się niemal podstawowym argumentem.

Wydaje się, że marka JB-Lighting posiada wszystkie te cechy, a możliwość poznania zarówno samego producenta i eksponowanego oświetlenia na targach Prolight + Sound 2022 (modele P9 / P10 / M18 / Sparx 12) potwierdza nasze przypuszczenia. To co deklaruje także polski dystrybutor Stage Source SA - o dostępności - także daje solidne podstawy do sukcesu tej marki w Polsce. 

JB-Lighting: relacja ze stoiska na Prolight + Sound 2022

Przyjrzyjmy się najnowszemu oświetleniu, które zaprezentowano na targach. 

Oprawy oświetleniowe LED

 

JB-Lighting P9 i P12 - zobacz

Kompaktowe i wysokowydajne oprawy

Co sprawia, że te wszechstronne w użyciu oprawy świetnie sprawdzą się zarówno w trasie koncertowej, jak i w studiu telewizyjnym oraz innych aplikacjach oświetleniowych? Spróbujemy Wam przybliżyć na przykładzie jednych z najbardziej popularnych opraw JB-Lighting P9 oraz P12.  

JB-Lighting

 

JB-Lighting P10 - zobacz

Kompaktowa i wszechstronna głowica

Nowa ruchoma głowa P10 Profile dzięki swojej małej wadze zaledwie 18kg oraz mocy LED 330W jest idealnym rozmiarem na każdą scenę. Niezwykle poręczny, jasny oraz zachowujący niezwykle cichą pracę, a przy tym precyzyjne ruchy. Wielofunkcyjność oprawy podkreśla moduł kadrowania, a także szeroki zakres zoom od 4º do 60º oraz inne efekty. Świetnie sprawdzi się nie tylko na dużych scenach, ale również w stałych instalacjach, kinach czy telewizji.

JB lighting

 

JB-Lighting M18 - zobacz

Wysokiej klasy ruchoma głowa typu profil

Nowa oprawa od JB Lighting to wysokiej klasy ruchoma głowa typu profil wyposażona w wielospektralną diodę LED o mocy aż 1200W, dzięki czemu świetnie się sprawdzi w szczególnie wymagających warunkach. Duża moc diody przekłada się również na doskonałą intensywność i nasycenie kolorów. Cicha praca na poziomie 28dB w połączeniu z wysokim CRI tworzy świetne połączenie do teatru i opery, a także świetnie sprawdzi się w telewizji i na dużych wydarzeniach.

JB-Lighting

 

JB-Lighting Sparx 12 - zobacz

Twin zoom, WashBeam

Sparx 12 robi wrażenie pod każdym względem, zarówno jako jednostka efektowa z wykorzystaniem TwinZoom oraz możliwością sterowania pojedynczymi pikselami, jak również doskonała lampa typu wash zapewniająca idealnie jednorodną wiązkę w całym szerokim zakresie pracy zoom. Oprawie nie brakuje mocy na wyjściu, a przy tym jest rozwiązaniem kompaktowym i cichym.

JB-Lighting SPARX 12

beam spot wash Ruchome głowy

Gdzie kupić?

JB Lighting JB Lighting www.jb-lighting.de

Dystrybucja w Polsce:

Stage Source SA

tel.: +48 780 164 609
Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 09-17

NIP: 701 078 01 50

REGON: 368 851 112
KRS: 0000705980

adres:
Al. Wilanowska 263 02-730 Warszawa
L-Acoustics LA7.16i, SOKA, L-ISA Ambiance. Oj działo się na ISE 2022!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz