AmpKnob RevC - Spartańska wtyczka dla fanów Mesy

AmpKnob RevC - Spartańska wtyczka dla fanów Mesy

13 maja 2022, 09:00
Producent: Bogren Digital

Lubicie minimalizm i solidną dawkę przesteru? W takim razie pokochacie AmpKnob RevC od Bogren Digital. Wtyczka ta oferuje brzmienie jednej z bardziej cenionych wersji kultowego Dual Rectifiera od Mesa/Boogie w spartańskiej, jednogałkowej wersji. Nie wierzycie? Spróbujcie 10-dniowej, bezpłatnej wersji programu!

 

 

Bogren Digital AmpKnob RevC to oczko puszczone zarówno do fanów Rectifiera od Mesa/Boogie, jak i miłośników minimalizmu w VST. Ta spartańska, jednogałkowa wtyczka oferuje brzmienie RevC, jednej z najbardziej cenionych wersji popularnego kombajnu do przesteru jakim bez wątpienia jest Dual Rectifier

 
[img:3]
 

AmpKnob RevC funkcjonuje jako VST3 / AU / AAX / Standalone zarówno w środowisku Mac, jak i Win. Do 29 maja wtyczkę można nabyć w cenie 39.99 euro, po tym terminie dostępna będzie w cenie 49.99 euro. Dostępna jest też w pełni funkcjonalna 10-dniowa wersja próbna.  

 

[img:2]
 
Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Studio

L-Acoustics L-ISA Studio teraz z wyjściem binauralnym
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz