Tinderbox Festival w Danii

Tinderbox Festival w Danii

13 maja 2022, 11:25

Ujawniono pierwszych 14 artystów z przyszłorocznego składu festiwalu Tinderbox - Muse, Imagine Dragons, George Ezra, MØ i wielu innych, którzy zagrają na TB22.

Od 23 do 25 czerwca 2022 roku Tusindårsskoven w Odense impreza powita tysiące podekscytowanych festiwalowiczów, kiedy Tinderbox w końcu powróci po dwóch latach bolesnej festiwalowej ciszy.

A teraz wreszcie ujawniono pierwszych 14 artystów z przyszłorocznego składu. To skład, który prezentuje zarówno światowej sławy międzynarodowe zespoły, jak i esencję rozkwitającej krajowej sceny muzycznej.

Zaczynając od międzynarodowych artystów, jeden z największych na świecie zespołów rockowych, Muse, jest jednym z zespołów grających Tinderbox 2022. Zespół, który został uznany przez czytelników magazynu muzycznego NME za najbardziej ekscytujący koncert na żywo wszech czasów, jest odpowiedzialny za niektóre z największe rockowe hity współczesności z takimi dodatkami jak „Uprising”, „Supermassive Black Hole” i niebiańskie „Starlight”. Na bardziej zorientowanym na popowe spektrum rocka jest zespół Imagine Dragons z Las Vegas z ich najlepiej sprzedające się płyty, którymi zapewnił im miejsce w historii GRAMMY.

Na koniec dołączy do festiwalu George Ezra. Od 2013 roku brytyjski artysta skradł serca fanów piosenkarzy i autorów piosenek na całym świecie dzięki poruszającymi piosenkami, takimi jak „Budapest”, „Blame It on Me”, „Hold My Girl” i „Shotgun”.

Publiczność w Tinderbox może również zacząć się ekscytować widząc zarówno wielkie duńskie gwiazdy, jak i artystów na drodze do zostania jednym z nich. Thomas Helmig, legenda duńskiej sceny pop od ponad trzech dekad, zagra swój jedyny koncert na Fionii w 2022 roku na Tinderbox, podczas gdy jego odpowiednik na duńskiej scenie rockowej, czteroosobowy Kashmir, również zagra na festiwalu. To także coś naprawdę wyjątkowego, gdy MØ powraca do swoich korzeni w Odense, gdzie stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki na lokalnej scenie punkowej, zanim wystartowała, aby stać się jednym z największych duńskich produktów eksportowych.

Alex Vargas wyrobił sobie opinię jednego z najbardziej ekscytujących nowych talentów wokalistów i autorów piosenek, podczas gdy Tessa wykazała się taką samą popularnością swoim hałaśliwym, klubowym rapem. Kreatywny kolektyw muzyczny Cheff Records odniósł wielki sukces dzięki oryginalnej mieszance dancehallu i hip-hopu, która dekadę temu zrewolucjonizowała duński underground, podczas gdy Clara i zdobywca prestiżowej nagrody P3 Gold Drew Sycamore pokazali swój wyraźny wkład w brzmienie duńskiego muzyka pop od roku 2021.

Coco O. zachwyciła fanów i krytyków swoim intymnym i głęboko osobistym R&B, podobnie jak siedmioosobowy zespół folkowo-popowy Jonah Blacksmith od czasu wydania ich debiutanckiego albumu w 2014 roku. Wreszcie jednoosobowa armia Andreas Odbjerg podbiła duńską publiczność swoim humorystycznym i przejmującym mistrzowskim przykładem popowej perfekcji.

Bez wątpienia jesteście najlepszymi gośćmi festiwalowymi na świecie i nie możemy powiedzieć, jak bardzo nie możemy się doczekać imprezy z wami wszystkimi w 2022 roku. Już planujemy Tinderbox 2022 i odliczamy dni do kolejnego spotkania.

Tinderbox 2022 odbywa się w dniach 23-25 ​​czerwca 2022 w Tusindårsskoven w Odense. 

 

Alternatywa

Muzyka

Montreux Jazz Festival w Szwajcarii
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz