Majorka Live Festival w czerwcu

Majorka Live Festival w czerwcu

13 maja 2022, 18:58

Mallorca Live Festival powraca, aby świętować swoją piątą edycję w dniach od 24 do 26 czerwca 2022 roku. Wzmacniając swoją pozycję jako największego i najważniejszego festiwalu na Balearach.

Festiwal będzie gościł najlepsze krajowe i międzynarodowe pokazy na żywo w tej chwili z jakością i eklektyzmem skład, w tym; Muse, Christina Aguilera, C. Tangana, Editors, Franz Ferdinand, Justice, Supergrass, Metronomy, Izal, Cut Copy, Temples, Milky Chance, The Blessed Madonna, Peggy Gou, Jeff Mills i Ben UFO.

Odbywający się w pięknym regionie Calvià, Mallorca Live Festival to wyjątkowe wydarzenie festiwalowe, rozgrywające się pomiędzy bujnymi zielonymi wzgórzami Serra de Tramuntana i jednymi z najlepszych plaż w Europie. Odwiedzający festiwal będą mogli cieszyć się ekscytującym festiwalowym doświadczeniem, a także cieszyć się wszystkim, co wyspa ma do zaoferowania, od pięknych plaż oznaczonych niebieską flagą i zachwycających zachodów słońca, przez górskie wędrówki i przejażdżki rowerowe, po historyczną atmosferę i starożytną architekturę okolicznych miast, a także wiele lokalnych przysmaków oraz mnóstwo barów i restauracji.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 i uruchomieniu letniej serii koncertów, festiwal na Majorce powraca do tradycyjnego 3-dniowego formatu i jest gotowy do zaoferowania swojej najbardziej międzynarodowej edycji. Mallorca Live Festival pozostaje wierny swojemu eklektyzmowi i zobowiązuje się do zgromadzenia najbardziej odpowiednich artystów w danym momencie, zmieniających gatunki i pochodzenie, zarówno hiszpańskie, jak i międzynarodowe, i nadal obstawiając lokalną scenę muzyczną Majorki.

Pierwszy dzień festiwalu w piątek rozpocznie się z udziałem Editors i hiszpańskiego rapera C. Tangany, który już robi furorę na arenie międzynarodowej i będzie grał u boku innych czołowych hiszpańskich artystów Izal, Kase O. Jazz Magnetism i Rigoberta Bandini. Peggy Gou prowadzi skład muzyki elektronicznej obok Maxa Coopera i Bradleya Zero. Do tego belgijski zespół Goose obieca, że ​​zatańczymy z ich electro-rockiem.

Sobotnią gwiazdą będzie Christina Aguilera, która po raz pierwszy zagra na Balearach na swoim pierwszym występie w Hiszpanii od 2003 roku. Brytyjskie rockowe zespoły Franz Ferdinand, Supergrass i Temples są również potwierdzone, a także legendarny “ The Wizard” Jeff Mills, australijski synth-popowy zespół Cut Copy and Monolink, Cobblestone Jazz i Red Axes.

Ostatniego dnia w niedzielę, Muse zagra główną scenę swojego pierwszego występu na Balearach. Dołączy do nich francuski duet muzyki elektronicznej Justice, Metronomy, który również zagra na wyspie po raz pierwszy, prezentując swój nowy album i niemiecki Milky Chance. Niech wszyscy tańczą do wschodu słońca, między innymi Błogosławiona Madonna i Ben UFO.

Pełny lineup:

Piątek 24 czerwca
C Tangana, Editors, Izal, Peggy Gou
Kase.O Jazz Magnetism, Rigoberta Bandini, Baiuca, Max Cooper, Bradley Zero, Alizzz
Delaporte, Elyella, Goose, Shinova, The Parrots, Niños Luchando, Queralt Lahoz, Go Cactus, Cora Yako, Emlan, Amulet, Muro María, Repion, Boye, Pucheros Atómicos, Grant Amant,, Los Dos, Aina Losange, Vik.T

Sobota 25 czerwca
Christina Aguilera, Franz Ferdinand, Supergrass, Jeff Mills, Cut Copy,
Rufus T. Firefly, Trueno, Club del Río, Monolink, Cobblestone Jazz, Red Axes, Klik&Frik, Trashi, Bronquio, Baywaves, Paco Moreno, Rocío Saiz, Branquias Johnson, Cecilia Zango, Trigga, Reïna, Saïm, The Southnormales, Paco Colombàs, Bisuri i els Mossos, Yoko Factor, Sweet Poo Smell, Frink
 
Niedziela 26 czerwca
Muse, Justice, Metronomy, Milky Chance, The Blessed Madonna, Ben UFO
Guitarricadelafuente, Sen Senra, Cupido, Mujeres, Biznaga, Agoraphobia, Parquesvr, Embusteros, Ela Minus, Pahua, Peligro!, Enric Ricone, Marta Knight, la Paloma, Alanaire, Agost, Jansky, Pullman, Ángeles Marqueño
 
Rock Pop

Muzyka

Montreux Jazz Festival w Szwajcarii
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz