Simbiosa Festival na Mazurach

Simbiosa Festival na Mazurach

14 maja 2022, 10:32

Festiwal Simbiosa to wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie cechy klasycznego festiwalu muzycznego oraz akademii budowy świadomości i samorozwoju.

Festiwal Simbiosa to też unikalne otoczenie. Ctery dni nad jednym z najpiękniejszych i najczystszych jezior w Polsce, zwanym Perłą Mazur. Do dyspozycji i na wyłączność gości festiwalu udostępnimy obszerną plażę, charakteryzującą się bardzo długim wypłaceniem oraz białym i piaszczystym dnem. W słoneczne dni woda przybiera kolor lazuru a ciepły wietrzyk sprawia, że możemy poczuć się jak na Karaibach.

Na Festiwalu Simbiosa dla gości przygotowanych będzie sześć stref, w których przez cały dzień będzie się wiele działo. W czterech obszernym namiotach odbywać się będą prelekcje i warsztaty z kilkudziesięcioma prowadzącymi, od których goście będą mogli czerpać wiedzę, motywację, natchnienie oraz moc pozytywnej energii. Do tego dwie sceny, dedykowane koncertom i szalonym harcom. Czeka nas wiele wspólnych podróży muzycznych.

Każdy dzień będziemy witać porannymi wspólnymi zajęciami ruchowymi, które będą odbywały się dwóch scenach, równolegle. Każdy z gości będzie miał wybór, czy rozpocząć dzień jogą, tao chi czy może inną formą aktywności ruchowej.

Na dwóch festiwalowych scenach, dużej i małej, poza wspólnymi spotkaniami w świetle dnia, odbywać się będą również wieczorne harce. Przy wielkim ognisku będziemy oddawać się ekstatycznym tańcom do wibrującej muzyki płynącej prosto do naszych serc.

Dołącz do Simbiosy i poczuj symbiozę!

 

więcej: simbiosa.pl
Alternatywa

Muzyka

Montreux Jazz Festival w Szwajcarii
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz