Wszechstronne zastosowanie: Centrum Kultury w Czechach oświetlone przez Cameo

Wszechstronne zastosowanie: Centrum Kultury w Czechach oświetlone przez Cameo

19 maja 2022, 09:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

W kompleksowo zmodernizowanym centrum kulturalnym Klasterec nad Ohri w Czechach znajduje się prestiżowa duża sala konferencyjna, teatr, biblioteka i inne pomieszczenia wykorzystywane do różnych imprez i kursów. Działalność w centrum kultury obejmuje wystawy i spektakle teatralne, kabarety, koncerty, spotkania i wykłady.

Aby sprostać wymaganiom wizualnym i oświetleniowym, odpowiedzialna za instalację firma MusicData wykorzystała kombinację oświetlenia domowego Cameo H2 i reflektorów z serii FLAT PRO G2.

 

[img:1]

 

Wszechstronne rozwiązanie

Oświetlenie zostało przeprojektowane i zainstalowane w ramach przebudowy domu kultury. Wyzwanie: znaleźć wszechstronne rozwiązanie oświetleniowe, które zapewni zarówno mocne oświetlenie obszarów, jak i subtelne, nastrojowe oświetlenie ścian w holu głównym i foyer.

 
[img:3]
Od lewej: Cameo FLAT PRO G2 i Cameo H2

 

Specjaliści z MusicData wykorzystali łącznie osiem reflektorów LED Cameo FLAT PRO 12 G2 zawieszonych na trawersie sceny. W głównym obszarze zainstalowano również sześć lamp domowych H2 FC z pełnokolorowymi diodami LED, które oświetlają ściany i podłogi. Kolejne cztery Cameo H2 FC WH z białą obudową prezentują sąsiednie foyer.

 

Dla nas oświetlenie domowe H2 jest wyjątkowe na rynku, ponieważ nie znamy żadnego innego oświetlenia wewnętrznego ze zintegrowanym interfejsem DMX.

Martin Pribyl - Kierownik projektu w MusicData

 

[img:2]
 
Reflektory PAR na świecie Ciekawe instalacje

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

70 km kabli PROCAB w Burj Khalifa
Więcej wiadomości