VIRO5 - Kompaktowy głośnik instalacyjny od AUDAC

VIRO5 - Kompaktowy głośnik instalacyjny od AUDAC

23 maja 2022, 13:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: AUDAC
Dystrybucja: VIDIS SA

Firma AUDAC nie osiada na laurach i nieustannie wprowadza nowe produkty do swojej oferty. Jednym z nich jest mocno kompaktowy głośnik instalacyjny VIRO5, dla którego można znaleźć szereg zastosowań, w których sprawdzi się doskonale.

Głośnik instalacyjny VIRO5 sprosta wielu przeciwnościom natury!

VIRO5 to 2-drożny miniaturowy zestaw głośnikowy, wyposażony w 5-calowy przetwornik koncentryczny, umieszczony w kompaktowej obudowie dostępnej w kolorze czarnym i białym. Został zaprezentowany podczas targów ISE 2022 w Barcelonie i mamy okazję zaprezentować video relację z tych targów. 

VIRO5: relacja z ISE 2022

Relacja z polskimi napisami w YouTube

 Video prezentacja VIRO5 producenta

 

Podłączenie sygnałów możliwe jest na trzy sposoby (wymienne przyłącza) - w instalacjach stałych bezpośrednio za pomocą kabla (dławice kablowe z gumowymi przepustami), do aplikacji mobilnych z gniazdami Speakon lub do instalacji 70/100 V (opcjonalny transformator).

 

[img:2]

 

VIRO5 oferuje moc 60 W RMS, co pozwala mu wytworzyć maksymalny poziom ciśnienia dźwięku na poziomie 110 dB (w odległości 1 m), w paśmie 100 Hz-20 kHz (+/-3 dB). Urządzenie ma wymiary 180 x 180 x191 mm, a waży nieco ponad 4 kg.

 

[img:1]
 
więcej: audac.eu
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

AUDAC AUDAC www.audac.be

Dystrybucja w Polsce:

Ciekawe instalacje: Nagłośnienie hali sportowej w Sochaczewie
Więcej wiadomości