Nagłośnienie NAW Performance Audio na targach Prolight+Sound 2022

Nagłośnienie NAW Performance Audio na targach Prolight+Sound 2022

19 maja 2022, 15:52
autor: Piotr Sadłoń
Dystrybucja: NAW Performance Audio

Po "covidowej" przerwie targi Prolight+Sound we Frankfurcie wróciły na targową mapę. Wśród wystawców tegorocznej edycji nie zabrakło również polskich firm, a wśród nich m.in. producenta uznanych systemów nagłośnieniowych - NAW Performance Audio.

Dlaczego NAW zdecydowało się na zaprezentowanie swoich rozwiązań nagłośnienia szerszej - międzynarodowej - społeczności dowiecie się w naszej relacji i rozmowie z właścicielem Kamilem Kiecą. Zapraszamy

Zobacz relację ze stoiska NAW podczas Prolight + Sound 2022

 

Na stoisku NAW-a odwiedzający mogli zapoznać się z przekrojem bogatej oferty polskiego producenta, w tym dwoma flagowymi produktami - systemami liniowymi Red Baron i Duke. Nie brakowało też mniejszych, bardziej mobilnych systemów, subwooferów, monitorów oraz wzmacniaczy.

NAW, oprócz poszczególnych komponentów, oferuje również kompletne zestawy nagłośnieniowe, "uszyte na miarę" według potrzeb klienta, zasilane ze wzmacniaczy własnej produkcji lub marki Linea Research.

 

[img:1]

 

Produkty z logo NAW to urządzenia zaprojektowane i wykonane w Polsce, w oparciu o wysokiej jakości komponenty uznanych europejskich producentów. Dzięki temu NAW oferuje sprzęt o bezkompromisowej jakości i trwałości, w niczym nie ustępujący systemom nagłośnieniowym znanych producentów światowych, a przy tym bardziej atrakcyjne cenowo.

Nie mniej ważnym aspektem jest łatwy dostęp do serwisu oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z producentem, w osobie jej właściciela i projektanta systemów Kamila Kiecy.

 

[img:2]

[img:9]

[img:4]

[img:3]

[img:5]

[img:7]

[img:6]
 
więcej: www.naw.pl
Wzmacniacze, końcówki mocy Systemy liniowe Subwoofery pasywne Subwoofery aktywne Pełnopasmowe pasywne Pełnopasmowe aktywne Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

NAW Performance Audio

Dystrybucja w Polsce:

NAW Performance Audio

tel.: +48 792 578 828
adres:
ul. Dworcowa 22 34-300 Żywiec
NAW Performance Audio
Apogee Symphony I/O Mark II. Łatwe miksowanie Dolby Atmos w Apogee Control 2 [NAMM'22]
Więcej wiadomości