Electro-Voice MTS: Gigantyczny głośnik instalacyjny (stadiony) - ISE 2022

Electro-Voice MTS: Gigantyczny głośnik instalacyjny (stadiony) - ISE 2022

23 maja 2022, 09:25
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Electro-Voice
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Na tegorocznych targach ISE koło stoiska firmy Electro-Voice nie dało się przejść obojętnie. A to za sprawną gigantycznego zestawu głośnikowego MTS, zaprojektowanego głównie do zastosowań stadionowych.

 

 

MTS to pełnopasmowy tubowy zestaw głośnikowy z czterema 15-calowymi głośnikami niskotonowymi i dwoma koaksjalnymi przetwornikami średnio-wysokotonowymi, który jest w stanie wytworzyć ponad 151 dB szczytowego SPL (do 155 dB w przypadku sygnału mowy). MTS występuje również w wersji kardioidalnej, z kolejnymi dwoma 15-calówkami na pokładzie, grającymi w bok.

 

[img:1]

 

Dostępne konfiguracje - oprócz standardowej i wspomnianej kardioidalnej - obejmują dwa rodzaje dyspersji: 60° x 40° lub 40° x 30°, wykończenie w kolorze czarnym lub białym oraz z częściową lub pełną odpornością na warunki pogodowe.

Na ISE nie zabrakło też nowej wersji Evolve 50M przystosowanej do instalacji stałych. Zestaw kolumnowy, oprócz uchwytu naściennego, wyposażony został w gniazdo Speakon, dzięki czemu można go zasilać nie tylko z subbasu systemu Evolve, ale również z oddzielnego wzmacniacza, np. Dynacord z serii C i L. W tym przypadku z jednego kanału wzmacniacza można zasilić do 4 głośników.

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]
 
Kolumny i głośniki Pełnopasmowe pasywne Źródła dźwięku Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Electro-Voice Electro-Voice www.electrovoice.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Electro-Voice rozwiń listę sklepów

Wiemy, że długo nie będzie nic lepszego na rynku. Alcons LR18
Więcej wiadomości