Openair St Gallen Festival w Szwajcarii

Openair St Gallen Festival w Szwajcarii

19 maja 2022, 22:17

Nie możemy się doczekać nowego startu w 2022 roku dla festiwalu Openair St Gallen. Po dwóch odwołanych edycjach proponujemy liczne innowacje, które po długim planowaniu mogą wreszcie zostać wdrożone na festiwalu tego roku. Z gwiazdami Muse, Annenmay Kantereit, Deichkind, Marteria, Kontra K i wieloma innymi zespołami można już ogłosić ponad 40 zespołów z tego składu. 

Line-up 2022 to mieszanka aktów już zarezerwowanych na edycję 2020/2021 i nowych artystów. Organizatorzy są dumni, że 40% artystów to kobiety lub działa z udziałem kobiet. Dzieje się tak głównie dzięki silnym nowicjuszom na różnych platformach finansowania. Ponadto w składzie jest siedmiu artystów regionalnych.

Liczne innowacje zostały zaprezentowane już w 2019 roku, ale nie mogły jeszcze zostać wdrożone. ALDI SUISSE została zaprezentowana jako nowy partner prezentacyjny. Ponadto zaprezentowano nową scenę dla nowicjuszy regionalnych, krajowych i międzynarodowych, krąg taneczny dzienny w Sitter dla wszystkich fanów elektroniki i wiele innych innowacji. COVID-19 i odpowiednie środki związane z pandemią udaremniły te ambicje. W 2022 roku, po dwóch odwołanych edycjach, wszystkie te projekty powinny wreszcie zostać wprowadzone w życie w Sittertobel i nabrać konkretnych kształtów.

Alternatywa Rock

Muzyka

James Bay z piosenką „Everybody Needs Someone”
Więcej wiadomości