Down The Rabbit Hole Festival w Holandii

Down The Rabbit Hole Festival w Holandii

21 maja 2022, 13:03

1 lipca - 3 lipca 2022 r. wybierzemy się na trzydniowy wypad do parku De Groene Heuvels (Zielone Wzgórza), ukrytego w pagórkowatej krainie między rzekami Maas i Waal, aby zagrać w Down The Rabbit Hole!

Down The Rabbit Hole mówi o przygodzie, zamieszaniu, surrealizmie i psychodelikach, które były inspiracją dla (psycho)rockerów, DJ-ów, artystów, projektantów i filmowców od czasu powstania popkultury w nieskrępowanych latach 60. 

I zejdziemy razem do króliczej nory, więc bądź przygotowany. Czołowy skład na scenach i równy poziom emocji w namiotach i wokół nich. Mamy cały czas na świecie, nie ma pośpiechu. Poświęć czas na posiłek w dziesiątkach restauracji ze wszystkich zakątków świata, idź medytować do lasu, połóż się na zielonych pastwiskach, popływaj, pobrzęknij przy ognisku, odkryj ukryte dyskoteki… Baw się z nowiutkimi czy wreszcie zobaczyć tego klasycznego artystę w pełnym rozkwicie. Wychodzimy i jesteśmy wyluzowani! Zbuduj własną imprezę i świętuj, ciesz się tym, co robisz, a wszystko to z otwartym umysłem i w zrównoważony sposób: zadbamy o to, aby było zielono i czysto.

Wycieczka do Down The Rabbit Hole to idealny letni wypad! Przynieś własny sprzęt kempingowy lub wynajmij luksusowe zakwaterowanie w naszym Rabbit Resort.

Alternatywa

Muzyka

James Bay z piosenką „Everybody Needs Someone”
Więcej wiadomości