Walrus Audio dla basistów - Oto preamp Badwater

Walrus Audio dla basistów - Oto preamp Badwater

28 maja 2022, 08:00
Producent: Walrus Audio

Walrus Audio to firma, która do tej pory nie była specjalnie kojarzona ze sprzętem dla basistów. Preamp Badwater ma zmienić ten stan rzeczy, oferując wiele ciekawych w opcji w niezwykle kompaktowym opakowaniu. A więc drodzy basiści, Walrus Audio nie jest już dla Was bezludną wyspą. 

 

 

[img:2]

 

Walrus Audio Badwater to przedwzmacniacz basowy, DI box oraz efekt basowy, zamknięty w kompaktowym opakowaniu. Do dyspozycji mamy optyczny kompresor na wejściu urządzenia, rozbudowaną sekcję drive z trzeba trybami pracy oraz potężną sekcję EQ, pozwalającą "ogarnąć" praktycznie każdy rejon stylistyczny. 

 

[img:4]

 

Grający ma do dyspozycji dwa wyjścia - jack oraz XLR. Producent przypomina, że urządzenie NIE obsługuje zasilania phantom i pomimo zabezpieczeń, nie powinno być do niego podłączane. Walrus Audio Badwater jest z pewnością ciekawą alternatywą dla koncertujących basistów, szukających kompaktowego i wszechstronnego rdzenia brzmieniowego, a zarazem będący dla producenta pierwszymi krokami na rynku sprzętu dla basistów. Czekamy na więcej! 

 

[img:3]
 
do gitary basowej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Jazda obowiązkowa dla fanów Rust in Peace Megadeth!
Więcej wiadomości