Nowości ISE 2022: AUDAC, PROCAB, CAYMON. VIDIS SA zaprasza

Nowości ISE 2022: AUDAC, PROCAB, CAYMON. VIDIS SA zaprasza

31 maja 2022, 11:00
Producent: AUDAC

Firma VIDIS SA od ponad 18 lat specjalizuje się w dystrybucji urządzeń AV na polskim rynku. Dzięki współpracy z belgijską Grupą PVS NV, a więc z markami AUDAC / PROCAB / CAYMON, udało się znacząco rozwinąć część audio, dostarczając wysokiej jakości komponenty audio do instalacji stałych. VIDIS SA rozbudowuje grupę integratorów, prowadzi liczne szkolenia, a także zaprasza do swojego nowego show-room'u we Wrocławiu w celu zaprezentowania nowości dla rynku instalacyjnego.  

Wspólnie z VIDIS SA oraz prezesem Grupy PVS NV Tom Van De Sande
zapraszamy na serię nowości produktowych AUDAC zaprezentowanych na ISE 2022

Nowości AUDAC:

 

Dlaczego VIDIS SA zdecydowało się na współpracę z PVS?

 

AUDAC VIRO5 - kompaktowy głośnik instalacyjny na każdą pogodę

VIRO5 to 2-drożny miniaturowy zestaw głośnikowy, wyposażony w 5-calowy przetwornik koncentryczny, umieszczony w kompaktowej obudowie dostępnej w kolorze czarnym i białym. Podłączenie sygnałów możliwe jest na trzy sposoby (wymienne przyłącza) - w instalacjach stałych bezpośrednio za pomocą kabla (dławnice kablowe z gumowymi przepustami), do aplikacji mobilnych z gniazdami Speakon lub do instalacji 70/100 V (opcjonalny transformator).

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:6]

 

  

Nowa seria paneli ściennych AUDAC WP2xx oraz DW105

W Barcelonie AUDAC zaprezentował również DW105 oraz nową serię paneli ściennychpanele serii WP2xx. Pierwszy to uniwersalny sieciowy panel ścienny, który jest obsługiwany za pomocą 4 przycisków dotykowych i obrotowego enkodera. Każdy przycisk jest wyposażony we wskaźnik LED RGB, podczas gdy pierścień LED RGB wokół enkodera daje użytkownikowi informację zwrotną o wybranym ustawieniu i informacje o sygnale audio. Drugą nowością jest pięć modeli paneli serii WP2xx.

Nowości AUDAC: WP205, WP210, WP220, WP225

 

Seria WP2xx składa się z 5 modeli:

  1. Regulatora głośności WP200,
  2. Panelu ściennego do ARES5a WP205,
  3. Uniwersalnego panelu WP210 z wejściem mikrofonowym i liniowym,
  4. Uniwersalnego panelu bluetooth WP220
  5. Uniwersalnego panelu WP225 z wejściem mikrofonowo-linowym i bluetoothem.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów mogą być zasilane poprzez złącze RJ45 lub – jeśli zostanie doprowadzone zewnętrzne zasilanie – obsługiwać również urządzenia analogowe, jak np. przedwzmacniacze czy wzmacniacze AUDAC.

[img:5]

 

Wzmacniacze instalacyjne  AUDAC SCP - do 600 W mocy!

To nie koniec nowości AUDAC na ISE 2022 – targi były również miejscem premiery nowej serii dwukanałowych wzmacniaczy instalacyjnych SCP. Wzmacniacze mogą pracować w układzie stereo z obciążeniem niskoimpedancyjnym lub w mostku w instalacjach 70/100 V. Dostępne są 3 modele do szerokiego zakresu zastosowań, z mocami znamionowymi, które wahają się od 240 W do 600 W, w obudowie o szerokości połówki 1U.

Połączenia ze ściennymi panelami z serii WP2xx lub regulatorami głośności można wykonać za pomocą skrętki poprzez złącze RJ45 umieszczone z tyłu SCP. Wzmacniacz wyposażony jest w przełącznik trybu standby, a po okresie bezczynności automatycznie przejdzie w energooszczędny tryb czuwania. Ta funkcja wraz z ogólnie energooszczędną konstrukcją sprawia, że ​​SCP spełnia wysokie standardy certyfikacji Energy star.

[img:7]

 

Komponenty do kolumn Bębny kablowe Stage box Splitery Systemy przyłączeniowe Racki, casey, skrzynie transportowe Kable, przewody, złącza Di Boxy Nagłośnienie - akcesoria Inne akcesoria Szafy instalacyjne Rozdzielnie prądowe Kable, przewody, wtyki Instalacje - akcesoria Nagłośnienie instalacyjne Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Wzmacniacze i miksery instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne

Gdzie kupić?

AUDAC AUDAC www.audac.be

Dystrybucja w Polsce:

Rewolucja Dźwiękowa w Kosa Buena Studio
Więcej wiadomości